Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam őszintén a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam őszintén a páromnak hogy terhemre vannak a barátai, vagy keressek kifogást?

Figyelt kérdés

Párommal kb egy hónapja vagyunk együtt. Ő nagyon barátközpontú, sok időt tölt velük, sokat buliznak. Én nem vagyok az a nagy eljárós fajta.

Múlt héten egy ittasabb állapotomban ( pedig ritkán iszom ) felvetette barátom hogy a hétvégén bulizzunk egyik barátnőmnél ( egyszer már buliztunk ott).

Na, mivel nem akartam barátom bagázsát barátnőm kis lakására csődíteni, felvetettem, hogy inkább bulizzunk nálunk.

Mindenki örült, én másnap nagyon megbántam, mert nekem se pénzem, sem energiám ehhez az életmódhoz amit ők nyomnak. A lakásunk is nagyon kicsi, ezek meg nagy lábon élnek.

Így is sokszor nehéz velük lépést tartanom, az anyagiak miatt, kicsit szegényebb sorból vagyok.

Nem hiszem hogy kibírnék egy ilyen bulit, azzal a tudattal hogy szüleim kényelmét is megzavarom.

Hogy mondjam le?

Mondjam meg hogy csak ittas pozitív érzeteim miatt vetettem fel hogy legyünk nálunk, vagy keressek inkább kifogást? Ti mit tennétek?

24/L



2012. okt. 15. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Őszinteség bekapcsol!
2012. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mond meg, de szerintem a barátod éretlen egy párkapcsolatra.
2012. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom nevetségesen gyerekesen hangzik a kérdés, de nehéz kicsit azzal a tudattal velük töltenem az időt, hogy ami nekik egy spontán ötletből megoldható, teszem azt egy kis kiruccanás, bulizás, bármi.. nekem az több hónapos tervezést vesz igénybe hogy úgy rakjak félre. Amúgy rendes emberekről van szó, ezért nem szívesen bántanám meg őket, és barátomat hogy terhemre vannak. Csak ciki hogy bevállaltam részegen.
2012. okt. 15. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
tálalj ki neki, nehogy már az ő tobzódásuk miatt menj tönkre anyagilag
2012. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szóval őszinteség?
2012. okt. 15. 22:13
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, a gyors válaszokat, tök jó!
2012. okt. 15. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki azt, amit ide leírtál. Mert ebből később is csak a gond lesz.
2012. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Bocsáss meg, de csak a kérdést olvastam el, a válaszomhoz teljesen felesleges a magyarázó szöveged... Mondd meg neki őszintén. Nem tudom mit magyarázzak, miért, de egy kapcsolat legfontosabb alapköve az >Őszinteség<. Ha elmondod neki, és ez nem tetszik, nem érti meg, akkor kalap-kabát, az az ember nem hozzád való.
2012. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, az őszinteség a legjobb, mást nem tudsz tenni. Kedves 2. szerinted meg miért éretlen a srác? Mert nem dobja el az összes barátját rögtön egy egy hónapja tartó kapcsolatért??
2012. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne anyagilag megterhelő egy bulit csinálni? Nem értem. Csak feltárod az otthonodat és kész! Ha csinálsz egy bulit az a dolgod, hogy feltálalj nekik egy féldisznót meg 8 rekesz sört? Mondd meg hogy jöhetnek oda, de akkor hozzanak magukkal mindent amit fogysztanak! Ja és a barátod takarítson mindent!
2012. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!