Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire telhetetlen valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire telhetetlen valaki, ha csak 4 dolgot kér a nőktől?

Figyelt kérdés

Kezdem felkúrni magam azon hogy mennyi, az álszent ember, akik mindig próbálnak keresztbe tenni annak, aki boldogabb tőlük.


Nekem nem volt még csajom, és egyszerűen azért mert bárhova megyek részeg csajokat látok csak, és undorodok minden lánytól.


Mennyire nagy elvárás az a mai világban hogy egy lány:

ne igyon, legyen szép, ne legyen víziló, és legyen egy kis esze.



#MIÉ
2012. okt. 15. 23:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ne cigizzen ezzel kiegészíteném.
2012. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Alapelvárás alatti szint.


21/N

2012. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért az is előny, ha valamennyire önálló. Inkább ez, mint a szépség.
2012. okt. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"bárhova megyek részeg csajokat látok csak"


Nem tudom, te hol jársz, de én ma nem láttam egyet se, pedig találkoztam elég nővel.

2012. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Erre muszály válaszolnom.:)

1.Inni nem iszom,csak vizet,üditõt kávét

2.Sajnos szebbé nem tudom alakítani magam,mint amilyen vagyok,toppmodell soha nem leszek,de ez a legkissebb gondom.

3.A viziló kategória is elérhetetlen,mert valahogy neeem akarnak a kilók tapadni rám :),talán az aktív életmód miatt,mozgásban vagyok,és utálok henyélni.

4.Eszem csak annyi van amennyi kell,ahhoz hogy mindig minden helyzetben és körülményben ember tudjak maradni,és szerény,de ha valaki megérdemli a tiszteletem akkor azt feltételek nélkûl megadom.

Azért vagyunk még páran akik nem romlottunk el a mai világban.:)Csak kor,tapasztalat és nézõpont kérdése.

2012. okt. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

de télleg! kimegyek az utcára, és nem normális emberekek vannak minden fele.


pl jack danielst iszik a parkba 4 csaj, mindenféle szines biszbäszok lógnak róluk, minden reggel kiírják fészbukra hogy jó reggelt, akkor like és megmondom tetszel-e, meg ilyen szarokkal. Ezek hol érzik magukat cirkuszban?

akkor feltesznek saját magukról olyan képet amin csont részegek, és 14évesen ölelkeznek többféle pasival.

Meg arra büszkék egyes lányok, hogy: jáááájdeejóóóóó, megálltam hogy ne igyak a hétvégén.

akkor 14évesen olyat írkálnak ki fészbukra hogy "hancúrkodok a barátommal ♥"

:||||||||


nemtom lehet én vagyok lemaradva, de nekem ez mind természet ellenes dolgok.

olyan lány már nincs is aki megfelel az alábbi dolgoknak.

aztse kérem hogy világszépe legyen.

[link]


én adok magamra, rendesnek érzem magam, kedves is vagyok másokkal, akkor miért kéne összejönnöm meg,megkefélnem holmi ribancot. nem látom értelmét

2012. okt. 16. 00:14
 7/20 anonim ***** válasza:
Menj pl. könyvtárba, ott biztosan nincsenek részeg csajok, és még eszük is van, ha odajárnak. A szépség relatív, és a vízilovak nem férnek be a könyvtárba.
2012. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

én például

nem iszok csak alkalmakkor, nem füvezek, nem cigizek, nem kávézok, egészségesen táplálkozok(mindent tolok befele de nem látszik) nem szedtem soha semmilyen gyógyszert, soha nem vagyok beteg, csak 2évente 2 napra torokfájás, nincs panaszom semmire, van keresetem, igaz nincsenek barátaim, egészséges, életerős, kedves, mosolygós fiatalember vagyok, aki magas, és nem beszél sokat, de mégse kellek semelyik ribancnak akinek udvarolok.


ribanc= aki engem kikosaraz

2012. okt. 16. 00:23
 9/20 A kérdező kommentje:
nincs könyvtár a közelbe, legközelebb csak Egerbe van ami 40km...
2012. okt. 16. 00:24
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Akinek nem kellesz az mar ribi ?

Vedd lejebb az egodat kisocsem ....


Nem veletlen h normalis csajnak nem joszbe ....

2012. okt. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!