Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek előfordult már, hogy nagyon csúnyán beszél veletek a párotok? Velem nagyon sokszor. És úgy érzem nem érdemlem ezt meg.

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
És gondolom te meg közben csendben ülsz a sarokban, majd gyorsan elszaladsz takarítani.
2012. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, igen gyakran! A minap is azt mondta, hogy döngess szét, Te vadállat!
2012. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eleinte szokása volt, az előző kapcsolatában megszokta, hogy kutyaként kezelheti a barátnőjét, aztán erről pillanatok alatt sikerült leszoktatni.


Ha csendben tűröd, semmit nem fog változni. Közöld vele, hogy ez neked nem esik jól, aztán, ha megint előfordul, mondd meg neki, hogy addig nem muszáj kommunikálnotok, amíg nem tud értelmes ember módjára beszélni veled.

2012. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző_

Ha már mondani kell neked, akkor húzzz bele!!!!! ;D


on:

van néha, hogy elküldjük egymást az anyánkba, meg bunkózzuk a másikat, iylenek, de nem komolyan csináljuk.

ha téged zavar, mond neki!

nem a k*rvád vagyok, hanema barátnőd, szépen bezsélj!!!!


ha többször is mondod, és nem vltozik a helyzet, meg nemjó a kapcsolat, MERJ! kilépni!!!!!

sokan esnek abba a hibáb, ohgy együttvnaak oylannal aki rengeteg fájdalmat okoz nekik, csak félnek kilépni, nameg pár szép szóra és "bociszemre" megint visszaugranak a kapcsolatba.

NEM!

ami nemjó az nemjó, légy bátor, lépj ki, lesz sokkal jobb :)

2012. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért beszél igy veled mert engeded neki. Nekem is volt ilyen pasim, akkor még eltűrtem, ma már nem tűrném el.
2012. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgok ezek, mert tulajdonképpen a szavak egy rendkívül felszínes részét adják az emberi kapcsolatoknak. Egy gyermekkori cimborám családjában pl nekem nehezen emészthető volt, hogy a srác úgy beszél az anyjával, mint a kutyával (kölcsönösen). Kb tizenévesek voltunk, amikor egy vita közben kb simán köcsögözték egymást, fuckoltak egymásnak (a klasszikus ujjmutogatós módszer ugyebár). Időbe telt míg rájöttem, hogy náluk egyszerűen nincs különösebb súlya a szavaknak, csak a mondanivaló számít. Ha a srác pl hazudott az anyjának, azért egy hét mosolyszünet járt, de a k*rvaanyázás teljesen természetes volt, mert nem voltak annyira felszínesek, hogy a körítésen feszengjenek.


Azért írtam ezt le, mert ettől még simán tisztelhet is a párod, csak lehet nála mást volt szabad. Ha bunkó módon fogalmaz, de a amit mond, a javadat szolgálja és jóindulat lapul mögötte, akkor meg kell beszélni, hogy téged ez zavar. Az összeszokási folyamat része, hogy tanulod a másikat. Ha más téren sem tisztelettudó veled, akkor nincs kérdés, nem sok értelme van a dolognak.

2012. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, hogy ha valaki csúnyán beszél a másikkal, az legtöbbször nem teljesen ok nélkül van, csak azt az érintett személy esetleg nem veszi észre...és nem feltétlenül rosszindulatból vagyunk durvák valakihez....van, hogy az ember mást csinált, mint amit akar, ezekből a dolgokból nem kell tragédiát csinálni...és mindent meg lehet beszélni, mert szóból ért az ember
2012. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!