Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, előfordult már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, előfordult már, hogy ti kezdeményeztetek egy pasinál?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi vitt rá?
2012. okt. 2. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Még soha. Én azt szeretem, ha a pasi kezdeményez.
2012. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen. A kíváncsiság vett rá.


Az első fiú akit leszólítottam és később... a barátom lett is az a mai napig :D

2012. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Elő.

Mi vitt rá?

Tetszett.:)

2012. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nekem akármennyire is tetszik egy pasi akkor se kezdeményezek, mert én elhiszem azt a "mendemondát" hogy a pasik szeretnek vadászni :) úgyhogy még ha iszok buliban ezt akkor is nagyon szigorúan betartom :)

20L

2012. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit hozzátennék, hogy azért megpróbálom neki jelezni hogy tetszik nekem , keresem a tekintetemmel szemezek vele stb sbt.
2012. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"én elhiszem azt a "mendemondát" hogy a pasik szeretnek vadászni"


Azt felejted el észrevenni, hogy a vadász-préda szerepleosztás nem egyenrangú.

Vadászra váró préda magatartással nagyon kicsi az esélye annak, hogy egyenrangú, meghitt kapcsolatod legyen.

(Egy 37 éves nő)

2012. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem értem mit akarsz ezzel mondani utolsó. Nyilván nem leszek teljesen közömbös vagy elutasító iránta mert a mai pasik tök nyuszik és ha semmi jelzést nem mutatok hogy bejön akkor mert aztán tényleg nem mer majd odajönni...

Vagy nem erre céloztál? Akkor meg tényleg nemtudom mi a fenére...:/

2012. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Pedig be is idéztem, hogy mire ragálok.:) A 4. hsz-odra, és abból is kiemelve a vadász-préda párhuzamot.

A vadász-préda párhuzamot sokszor mondják, de sose vedd komolyan, mert az nem alkalmazható párkapcsolatra. Alá-fölérendelt a vadász-préda kapcsolat, a párkapcsolatban pedig csak akkor van szeretet, ha az egyenrangú. Ha prédaként viselkedsz, és vadászra vársz (más akaratához idomulsz 60-100%-ban), akkor csak alá-fölérendelt kapcsolatod lesz, amit én ellenjavallok. Ha még mindig nem érthető, miről beszélek, kérdezz nyugodtan.

2012. okt. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Értem miről beszélsz és ezek szerint eddig is értettem mert erre reagáltam.
2012. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos előfordult már de én sokkal jobban szeretném ha a fiú kezdeményezne :)
2012. dec. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!