Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy érzem nem törödik velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem nem törödik velem. Mit tehetnék vagy tulreagálom az egészet?

Figyelt kérdés
Megegyezzük, hogy mikor végez a sulival felhiv de nem hiv mindig más dolga van s probáltam megbeszélni vele de azt mondja, hogy nem hanyagol el és hogy én nem értem meg öt.
2012. okt. 16. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudunk rólatok.
2012. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát, ha jólértem, nem tartja meg az igéreteit, és nem keres, ugye? Bár ez így önmagában kevés... Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Milyen gyakran találkoztok? Mindig ilyen volt?
2012. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
többet kéne tudni a dologról...de aki nem keres, annak nem vagy fontos, ez örök lecke...annyira senki nem elfoglalt h 5 perce ne legyen a párjára....a visszatámadás ez esetben meg kifejezetten gáz...
2012. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 17 ö meg 19 éves és egy és fél éve vagyunk együtt.Ö udvarhelyen és én csikszeredában lakom ezért csak hétvégéken talákozunk és hetköznap mikor csak telefonon beszelünk nem mutatja ki, hogy szeret.
2012. okt. 17. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor odafigyel az érzéseidre. Ha nem figyel oda, mit érzel, nem szeret.
2013. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!