Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (részletek lent)

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nyáron megismertem egy nagyon helyes és kedves srácot, akivel randiztunk párszor, legyen a neve X. Amikor a szemembe nézett első randi után is igazi érzelmeket láttam a szemében, rengeteg jelét adta, hogy odavan értem. viszont többé nem keresett. Ez nagyon rosszul érintett, de nem tudtam mit tenni.

Na most az a helyzet, hogy van egy másik barátom, akit nagyon kezdek megkedvelni legyen Y, kezd komolyodni kapcsolat de még sokszor eszembejut X. Y-ont a szüleim nem fogják elfogadni, apukám és sok ismerősünk ismeri és nem szeretik. Na most mit tudnék ebben a helyzetben tenni? Tartsak ki minden ellenére Y mellett, annak ellenére is, hogy még néha X eszembe jut és olyankor megsajdul a szivem?

Köszönöm aki elolvasta, minden tanácsot szivesen fogadok.


2012. okt. 14. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor jöjj össze Y-al, ha biztos vagy benne, ha rendesen szeretnéd. Egyrészt a sráccal is kicseszel, másrészt magaddal is.
2012. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, X és Y csak egymás mellé párosítva lesznek képesek utódot létrehozni neked...;):P
2012. okt. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A két személy egymástól teljes mértékben független, és X pasi totálisan irreleváns az y-nal való kapcsolat ügyén.

Ha ennyien nem komálják Y-t felteszem oka is van. Tudod, mindig mondják, hogy csak magadra hallgass. De olykor előfordul, hogy a szíved hülyeségeket fecseg, és belevisz valamibe ami igencsak sz@r lesz neked. Mert nem hallgattál arra a temérdek emberre aki figyelmeztetni próbált...

2012. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbálom Y-t külső szemmel nézni, de engem az nem érdekel ami másokat zavar. Én ismerem, tudom milyen a lelke, rendes, kedves, szerető társ, szeretem a haveri társaságát, jól megvagyunk, sokat nevetünk, egyre komolyodik a kapcsolat.

Az is zavar, hogy nagyon jól megvagyunk Y-nal, mégis sokszor eszembe jut X.

Már azt sem tudom mit tegyek. Ha a helyemben lennétek mit tennétek?

2012. okt. 14. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!