Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak a párja is ilyen önző?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak a párja is ilyen önző?

Figyelt kérdés

Már egy éve együtt vagyunk, de a mai napig észreveszek kis apróságokat, pl. ha már csak egy darab cukorka van az asztalon, akkor meg se kérdez, hogy kérem-e, szó nélkül elveszi.. vagy ha van egy 5 dbos túrórudi, akkor csak magának hoz. Vagy reggelinél a drágább sonkából nem is ad, csak ő eszik belőle. Ilyen kis apróságok. És ha náluk vagyok, nem akarok kéregetőzni, hogy nekem is kell belőle, mert szégyellek kérni. Én mindig megkínálom mindennel, az utolsó falatot is inkább neki adom, de ő nem ilyen. Miért??

Tudom, hogy nem kéne ezen agyalnom, mert vannak más problémák is, de ezekkel nagyon meg tud bántani, mintha nem is akarná, hogy ott legyek vele, de ha meg nem vagyok vele, hiányzom neki:S

18L



2012. okt. 16. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ezt nem igazán nevezném önzőségnek, mert lehet hogy nem is veszi magát észre/hogy mit csinál. beszéld meg vele hogy téged ez zavar mert előbb vagy utóbb de ez később elő fog jönni..
2012. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fülünyúl ***** válasza:

A kaján problémáztok? Hatalmas gondok. :)

Amúgy meg ne légy mulya, kérj ha kell, vagy légy gyorsabb és mikor meglátja, csapj le az orra előtt az utolsó cukorra, majd elégedetten vigyorogva edd meg.

2012. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az én barátom mindig mindenből megkínál..én is mindig azt mondom, hogy nem kérek köszönöm..de ha mégis kérek vmit akkor szólok neki..lehet h pont ezért nem kínál meg meg ilyesmi mert te nem kérsz...vagy eddig se kértél..merj bátran kérni! Biztos ő is szól ha szeretne vmit. :ddd
2012. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy gyerekkel jársz. Ez tényleg nem férfias dolog! Én nem vagyok ilyen önző. Látom kifogtad a legszebb példányt.
2012. okt. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj hogy milyen problémáid vannak....ha a drágább sonka kell menj és vegyél magadnak belőle egy szeletet...ha hoz egy 5 darabos túró rudit akkor abból szerintem nyugodtam vehetsz szó nélkül...és én sem kérdezem meg soha senkitől hogy kéri e...max a kapcsolat elején...vagy ha úgy mered rá hogy majd kiesnek a szemei...különben szó nélkül elveszem


ÉS ha ezen fennakad akkor nagyon de nagyon sóher...

2012. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A párod egy elkényeztetett gyerek, szerintem észre sem veszi magát. Te meg, ha valami rosszulesik nyugodtan mondd meg.
2012. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez volt a barátomnál. átmentem hozzá magának kolbászt sütött 2 tükör tojással és egyéb más fincsi dolgot vágott hozzá az én tányéromra meg tett egy tükörtojást és etetett az ő tányérából, mint vmi nem is tudom micsodát... én megmondtam neki finoman, hogy ilyenkor engem is megkérdezhetne, hogy én nem-e kérek olyat nem vagyok baba, hogy így etessen. Szerintem mond meg neki ezeket finoman, hogy neked ez mennyire kellemetlen. Az én párom erre azt mondta, hogy merjek szólni, ha éhes vagyok és kérjek és ő is jobban odafigyel majd rám.
2012. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyke?

Az én páromnak 2 húga van, és mindig mindenből nekem adja az utolsó darabot, mindig mindenből kettőt hoz be stb.

Nekem ez tök fura, néha csak utólag jut eszembe, hogy hoppá, lehet meg kellett volna kérdezni, akkor meg már mindegy. Mondjuk nekem is van húgom, de általában ő az "önfeláldozóbb".

Nem biztos, hogy azért csinálja ezt, mert nem szeret. Szerintem beszélj vele erről.

2012. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, h egyke?

amúgy valahol minden pasi kicsit gyerek, és hát a gyerekek önzők... :)

barátom nem az, de hajlamos arra, hogy azt nézze, csak neki mi a jó. ilyenkor szépen utalok rá, hogy nem kéne. és mivel a szép utalásra immúnis, közlöm vele határozottan, hogy Heló, én is itt vagyok ám! és ilyenkor észbekap ;-) próbáld meg te is ezt ;-)

2012. okt. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!