Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kérlek szépen segíts! Nagyon...

Blaníííí kérdése:

Kérlek szépen segíts! Nagyon fontos Van 500 ftom nem nagyon tudok venni ajándékot.! Kérlek, abban segíts nekem hogy milyen ajándékot tudnék késziteni? Tippek? Te is jártál már így? Te ilyenkor mit csináltál?

Figyelt kérdés

szia.kérlek segíts!

Ha tudsz akkor linkelj tippeket. van esetleg tipped hogy mit tudnék csinálni aminek örülnek is ?

köszönöm szépen .


2011. dec. 22. 20:09
1 2
 1/11 anonim válasza:

Google "kreatív"

Először is gondold át,ki minek örülne,és ahhoz készíts valamit fess,rajzolj,ácsolj,fűrészelj.

Keress valami dalt a y-tube-on...

2011. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Előző vagyok,esetleg:

[link]

2011. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a sütés az egy jó formája az ajándéknak. pl mézeskalácsot csinálhatnál különböző alakzatokkal. és azokat pedig átlátszó csomagolópapírba tett bele, és köss rá egy szalagot. kinek szeretnék készíteni?

mondjuk ez elég kevés pénz, hogy bármit is tudnál csinálni.

pl a nő családtagjaidnak fűzhetnél egy karkötőt, amihez neten nézel ötleteket. vagy ugyan úgy hópelyheket is csinálhatsz az ablakba dísznek, vagy a karácsonyfára. ez pl egy jó videó: [link]

van ez a fajta, de ehhez több hozzávaló kell: [link]

vagy ez, amit fonalból csinálhatsz:- szerintem ez olcsóbb. veszel hozzá 3 v 4 színű fonalat, és elég is. már csak fűzögetned kell.

sütögetős ajándék: [link]

asztali dísz: [link]

itt a képkeret a nagyon jó:

[link]

[link]

készíthetsz hajcsatot: sima csatot dm-ben, rossban-ban kapsz, ragaszthatsz rá gyöngyöket

az első itt nagyon jó: [link]

pl apukádnak egy kedvenc hírességéről, szinészéről, írójáról kopírozhatsz

2011. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

bocsi utolsó vagyok: lemaradt a vége :)

pl apukádnak egy kedvenc hírességéről, szinészéről, írójáról kopírozhatsz az internetről egy karikatúrát. még keretbe sem muszáj beleraknod. nem kell hozzá semmi, csak egy lap, és egy ceruza.

jó munkát, és remélem segítettem :))

2011. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=u4Woj9oP3AI


Sok ilyet csinálsz és beteszed őket egy üvegbe és egész jó asztaldísz tizenéveseknek.

2011. dec. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rögtön az első pontnál van a sablon, ha rákattintassz. Ha nem tudod kinyomtatni rajzold meg te magad. Sima géppapír is jó, de jobb ha van egy picit erősebb karton, mondjuk rajzlap, annál vastagabb ne legyen. Kiszínezed belülről a szirmokat (ceruzával, zsírkrétával vagy alkoholos filccel) Középre írsz valami személyre szóló üzenetet szintén ezekkel ( toll elfolyik). Körbevágod, behajtod a szirmokat és amint vízbe teszik kinyílik a virág és ott lesz a karácsonyi üzeneted. Gyakorlatilag ingyen van, személyre szóló és nagyon kedves/jópofa.


[link]

2011. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :)! kedvesek vagytok.:D
2011. dec. 27. 17:34
 8/11 anonim ***** válasza:
mit sikerült összehoznod?
2011. dec. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen.köszi :)

lett pénzem vettem ajándékokat.

képzeld van DANIEL RADCLIFFE autogrammom.,D

2011. dec. 30. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:
és ez kit érdekel?
2011. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!