Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? (Fiúk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (Fiúk és lányok tanácsait egyaránt várom)

Figyelt kérdés

Nem vagyok és sosem voltam egy nagy csajozógép de mivel már 22 éves vagyok és 6 éve nem volt barátnőm (ciki,nem ciki ez van) így most teszek,hogy ez változzon!! Hogyan tudnám növelni az önbizalmam,hogy ne parázzak be egy jó csaj előtt?? Milyen stílusban közeledjek a nekem tetsző lány felé (ezt úgy értem,hogy laza vagy kedves stbstb.)??

Igazából társaságban csodálatosan bénán "csajozok" szóval a sulimban nem szeretek ebből a célból ismerkedni mert tudom,hogy úgy is beégek.


Jaa és meg kell említenem még,hogy van rajtam fölösleg mert 186 cm vagyok és 92 kiló....Lányok nálatok mennyi eséllyel indulna egy ilyen testalkatú ember???



2012. okt. 17. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd! Ez valóban nagy dilemma, de ezt az itteni tanácsokból úgysem fogod megtanulni, igazából ezt nem is lehet.

Van ki erre, van ki arra született.


Bár ha a egy-egy tanács segít, akkor én azt tanácsolom, soha se add föl! Én nagy csajozós hírében álltam, de nekem is voltak csalódásaim, hol kissebbek, hol nagyobbak.

Az a lényeg, hogy ha valami rosszul sül el, utána jobb, és jobb lesz. (Mindig nem lehet rossz)


Ja, és javaslom a tömegközlekedèsi jármûveken való ismerkedést, hiszen ha cikiben maradunk, rossz esetben max még egyszer összefutunk az életben, jóesetben többé soha.

Nekem, mielõtt családos lettem rengeteg nõ a bkv jármûveirõl lett a csajom, tehát KALANDRA FEL! :) :)

2012. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magas vagy, tehát 92 kg nem lehet még annyira sok ehhez a súlyhoz. Engem bizonyos fokú plusz nem zavar, de azért szétfolyva ne legyen a pasi.

Jó csaj előtt kevésbé pasázz? Hát mi lenne, h először nem egy jó csajjal kezdenél, hanem átlagossal, vagy picit csúnyábbal?

A jó nők rengeteg bókot kaptam a fiúktól, kb. már lepereg róluk, míg a csunyábbak kevesebbet, vagy annyit sem. Kitalálhatod melyiknek van nagyobb hatása.

2012. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*parázz bocsi
2012. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, konkrét, minden esetben igaz tanácsot nem tudok adni, de megpróbálok segíteni.


Jó csaj hírében állok, ami köszönhető annak, hogy emberemlékezet óta balettozom, derékig érő szőke hajam van, porcelánbaba arcom és még sokat is mosolygok.


Ami nekem tetszik - tényleg nem akarok általánosítani -, ha egy srác laza, de nem olyan majd szét esik módon, mosolyog - a mosoly ragad, szóval nagy eséllyel a lány is jobban érzi majd magát -, de nem az a legfőbb célja, hogy izomlázasra röhögjem magam, szóval légy természetes.

Szeretem, ha valamilyen eredeti dologgal indít egy pasi, nem a "de kis cuki vagy, megiszunk egy sört?" felütéssel.


A beszélgetést csak elkezdeni nehéz, egy értelmes lány felveszi a fonalat, ha nagyon nem juttok közös nevezőre, nem kell erőltetni.


Lényegtelen mennyire tetszik, bókolj, de csak óvatosan, ne zavarba ejtőn. Oké, mindenki szereti, ha legyezgetik az önbecsülését, de én már nem tudom, értékelni, ha a beszélgetés 90%-a arról szól, hogy hú de csinos vagyok.

Alapvetően jobban szeretek az intellektusommal hódítani, és azt preferálom, ha azzal próbálnak meghódítani, nem a tökéletesen belőtt hajjal, Vuitton táskával, és a bár legdrágább koktéljával.


Szóval a legjobb ha laza vagy, de közben önmagad, és mosolyogsz. Mi a legrosszabb ami történhet? Visszautasítanak. Ez mindenkivel előfordul, de ha esélyt sem adsz magadnak, úgy elég nehéz dolgod lesz :)


Hajrá!

2012. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokért!! Jött azért egy-két jó tanács,csak az a baj,hogy hiába határozom el magam otthon :D mire odaérek az "akció tettmezejére" addigra elszáll belőlem a kraft :D és bedadogok,alig jut eszembe téma,ideges leszek és ezt a lányok azonnal kiszűrik :S


Második válaszoló "08:42"-es!!


Természetesen nem a modell alkatú lányokat keresem!! Nem tartom magam egy csúnya hapsinak,de azért tisztában vagyok a "súlycsoportommal"!! Én egy átlagos barátnő típusú lányt keresek aki szerethető,kedves,aranyos!! nem minden héten piálos,ganaj szintre lerészegedős partycsajokat keresem,mert az nem lenne az én világom....csak az a baj,hogy a környezetemben lévő "csúnyább" lányok tényleg eléggé igénytelenek magukra nézve,valamiért le se sz*rják a külsejüket pedig azért nő létükre szerintem illene egy picit oda figyelni magára,mondjuk a bajuszt eltüntetni mert ez iszonyatosan kiábrándító,meg eléggé ducik az meg nem igazán tetszik és pedig én úgy gondolom,hogy a tartós kapcsolat egyik alapfeltétele az,hogy vonzódjunk egymáshoz külsőt tekintve is!! (mondja ezt egy tapasztalatlan :DDD de szerintem nem mondtam rosszat)

2012. okt. 17. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha így állsz hozzá, előbb utóbb biztos akad majd barátnőd!

Arra gondoltál már, hogy neten keresztül kezdd el a beszélgetést? Már ismerős lanyokkal, mondjuk facebook. Talán ott kevesebb a stressz.



08:42

2012. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy Facebook-on nálam minden szimpatikus lány foglalt,csak azok egyedülállóak akik nem igazán szimpatikusak/tetszetősek!! Egyéb társkeresési portálokat meg nem erőltetek mert hallottam,hogy mennyi kamu felhasználó van és ilyen balf*szokhoz meg nincs kedvem....Szerintem kifogom próbálni "Legboldogabb Apa" tanácsát és egy-egy tömegközlekedési járművön vetem be magam :D Mivel alapból nem buszozgatok mert sulim közel van,gyalog járok oda így ha még be is égetem magam akkor is hamar a ködbe merülök...ha ott sem akar sikerülni majd semmi akkor nem tudom...akkor inkább változtatok a külsőmön 1-2 év kondival hátha attól jobban fog menni ez a dolog.
2012. okt. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!