Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi miatt akar megverni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi miatt akar megverni :S (Lent) Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy pasival smároltam szombaton. De kiderült hogy ö egyik barátnöm "pasija", tehát még nm járnak csak hát ugyni, ökis csak smároltak... De a csávo feljött nálunk mert aki öt felhozta a városdunkba diszkoba az hazament és nm szolt neki. És én felajánlottam a srácnak h jöhet hozzám mig beszél az édesanyjával h jöjjön fel érte. De idö közben lesmárolt. És megigértette velem hogy nm mondom el a csajnak h smárultunk vagy hogy volt valami köztünk. Én másnap beszéltem is a csajjal és elmondtam neki hogy nem volt semmi még csak csok se, csak fent volt náunk . De ma felhivott a csaj hogy 100%ban tudja h igenis smároltam vele és h hnap a suliban erröl még tárgyalunk. Egyik barátnöm szerint ma is meg akart verni csk nm kapott rá alkalmat, és ö vissza is tartotta. Jopár barátnöm ajnálotta h mondjam neki azt mit eddig hogy nem volt semmi köztünk. meg hogy kérdezzem mg töle h "hazudtam én valaha neked??". De még ezeken kivül mit tudhatnék neki mondani?? Ugy hogy megusszam a verést.? :S

2012. okt. 17. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
R*banc vagy,és most már fosol a következményektől.Remélem a csaj Maunika-sau kompatibiléssé varázsolja a fogsorod.
2012. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ribanc... nem is tudtam hogy járnak....

És csak smároltam vele, szal nm volt semmi...

2012. okt. 17. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Ld. 2-vel feljebb.
2012. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fülünyúl ***** válasza:
#2: semmi? Nem értem, én csak azzal smárolok, akibe szerelmes vagyok. Nem kapok szájra minden szembejövő pasit csak úgy, mert az semmi.
2012. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát...legalább tanulsz majd belőle :D
2012. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ö smárolt le engem...
2012. okt. 17. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:

ELTUDOD HUZNI A FEJED EZ NEM KIFOGÁS... RBIBANC.....

-.-"

nézzél 1-2 kravmagás vidit youtube-on

ajánlom azt amikor üt és kicsavarod a kezdét de kell hozzáé reflex de eltörheted a kezét

vagy a ha bordán vagy fejen rug elkapod a lábát és földrebaszod majd elkapod a nyakát beleütsz rugsz párat és harcképtelen

2012. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kétt Cane Corsoval menny holnap suliba!

Garantálom hogy a közeledbe se mer majd menni a csaj ! :D

(Tudod azok a gladiátor kutyák) xD

sok sikert.....

2012. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13 évesek vagytok? Akkor volt nálunk divat ilyenen verekedni :D Menj haza mesét nézni kislány, vagy nőj fel.
2012. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vegyél egy bokszzsákot !!


De amúgy viccet félre téve gondolkozz már , ha csak te és a srác tudta a dolgot és nem te mondtad el akkor vajon ki volt?! őőőeeeőeeeeőeeehhhőeeeh igen a srác volt az ! Beszélj vele minnél elöbb és elöbb vele beszéld meg ezt a dolgot aztán pedig a csajjal és amég diplomáciai úton próbálod megoldani a dolgot addig szerezz pár verőlegényt , biztos van pár kemnény gyerek az osztályba aki szétszed titeket ha kell .

2012. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!