Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha egy férfi azt mondja, hogy nem akar komoly kapcsolatot? Valóban létezik olyan, hogy egy férfi fél? ( elsősorban férfiak véleménye érdekelne).

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 20:40
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
19-nek, de bejövök neki tudom. Egyébként én is ugyanezeket a válaszokat adtam volna. Legalább nem hazudott, már az elején megmondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot és én bele mentem :)))
2012. okt. 17. 21:24
 22/23 A kérdező kommentje:
20. Jogos a kérdés. A komoly kapcsolaton én sem a férjhez menést értem, csak több időt együtt.
2012. okt. 17. 21:25
 23/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sok férfi nem akar komoly kapcsolatot. Miért? Mert:

- nem akarnak elköteleződni

- önértékelési válságban szenvednek és azt hiszik, hogy senkinek sem kellenek

- nincs idejük rá

- jobban szeretik k*rugatni a csajokat

- nem találnak senkit, akit komolyan lehetne venni, mert a mai csajok döntő többsége másra nem jó, csak a szexre. Illetve van, aki még arra sem

- nem akarnak örökké azon rettegni, hogy az állítólag szerelmes barátnőjük mikor fog félredugni az első ki zűr után

- nincs kedvük a folyamatos érzelmi és szexuális zsaroláshoz

- nem éri meg nekik anyagilag

2012. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!