Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha egy férfi azt mondja, hogy nem akar komoly kapcsolatot? Valóban létezik olyan, hogy egy férfi fél? ( elsősorban férfiak véleménye érdekelne).

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 20:40
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is így gondolom, de 33 éves, napi 14 órát dolgozik hétvégén is. És nem hajnalig bulizós fajta.
2012. okt. 17. 20:49
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ezt úgy hívják, hogy munkamánia, ami a függőség egy fajtája, vagyis szenvedélybetegség.

A szenvedélybetegségeknek ha utánaolvasol (amúgy van egy könyvem: A munkamánia - szalonképes szenvedélybetegek, de a neten is rengeteg anyag van), akkor tudod, hogy aki szenvedélybeteg, az szerelmileg foglalt, mert első a szenvedélye, és csak utána jöhet a nő. Úgyhogy tekints rá úgy, mint akinek van már szerelme.

2012. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Félhet-e? Te nem olvastad az én kérdésimet? :D Nem mertem a legjobb barátom szemébe mondani, hoy belészerettem, úgyhogy levelet írtam neki a "titkos imádótól"... ő meg viháncolt a barátnőivel a levélen, úgyhogy most mégjobban félek... :D
2012. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Itt tettél fel kérdéseket? Hol?
2012. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egyetlen nő van a világon, akinek nem ezt mondanám, mindenki másnak igen, mert senki mással nem akarok komoly kapcsolatot. És félek is egy komoly kapcsolattól, igen. Nem lennék jó benne, sosem voltam. Szóval ja, félnék tőle.
2012. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15: de akkor mire vágysz? Nem fontos neked a szerelem, szerelmeskedes? Akkor miért olvasgatod ezt a rovatot?:)
2012. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
13 jah csak 15 éves kissrác srác vagy, itt a csávó meg 33 :D van azért különbség hidd el:D
2012. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16-os, bocsi, de abszolút nem réted amit mondani akarok :)
2012. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki annyira, h akarjon...
2012. okt. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mi a komoly kapcsolat???

Én tartósat akarok, de nem a mai világban komolynak nevezettet...

2012. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!