Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy veszélyben van a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy veszélyben van a kapcsolatunk fennmaradása szerintetek?

Figyelt kérdés
Hatodik éve vagyunk együtt a barátommal. Ebből négy évig egy városban, de nem egy lakásban éltünk egyetemistaként, majd egy évet együttlaktunk albérletben, miközben dolgoztunk. Élménydús, kellemes évek voltak együtt.Idén anyagi gondjaink adódtak, távkapcsolatba kényszerített a pénztelenség, nem tudtuk fizetni a lakbérünket. Pár hónapja csak háromhetente tudjuk megoldani, hogy találkozzunk néhány összebújós napra. Az összeköltözés nem megoldható sajnos a párom munkahelye miatt, ahová még két évig szerződés köti. Ragaszkodunk egymáshoz, sok nehézséget túlélt már a kapcsolat, de attól tartok, hogy annyira megszoktuk azt, hogy egymás közelében léteztünk a sok év alatt, hogy megsínyli a kapcsolatunk a távolsági viszonyt, ha esetleg elhúzódna így évekig. Hozzáteszem, nem az a típus vagyok, aki nem hagyja levegőhöz jutni a barátját, állandóan rajta csüng, nélküle tehetetlen. Csak félek, mert nem akarom, hogy a távkapcsolat miatt megromoljon esetleg, mert nem találkozhatunk eleget, annyit, amennyit megszoktunk :(
2012. okt. 18. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Két éves szerződés köti? Tehát két éven át még három hetente tudnátok csak találkozni? Hát, 6 év hossz táv, de ezt egy erős kapcsolat is megsínyli. Valamit próbáljatok tenni a táv ellen...
2012. okt. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég rosszul hangzik....
2012. okt. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reménytelen. Az internet korában nincs legyőzhetetlen távolság. Két év nagy időnek tűnik, most, de hamar elrepülhet ha tartalmasan töltitek el az időt. A találkozások meg nagy ünnepekké alakulnak.
2012. okt. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A párodat helyhez köti a munkája. De mi a helyzet veled? Tudod, hogy van az a mondás Mohameddel meg a heggyel.

Szóval te nem tudsz közelebb költözni hozzá, vagy megoldani, hogy gyakrabban lássátok egymást?

Különben ha 6 évet már kibírtatok egymással, akkor elég erős lehet a kapcsolatotok ahhoz, hogy a távolságot is legyőzze. Tudod, a kis tüzet eloltja, a parazsat felszítja.

Törekedj arra, hogy még a távolság ellenére is érezze a szeretetedet, hogy rendszeresen beszélgessetek egymással, meg legyenek közös élményeitek.

És ha módodban áll, keress munkát a közelében!

2012. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Intenzívebben örülünk egymásnak az igaz, ha pár hetente találkozunk, mintha együtt laknánk, vagy egymáshoz közel, csak félek hogy ilyen hosszú ideig nem működőképes így. Össze vagyok most zavarodva kicsit. Az, hogy én odaköltözzek a közelébe sajnos nem megoldható, viszont beszélünk elég sokat telefonon és neten..
2012. okt. 18. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok távkapcsban a barátommal, és mit ne mondjak rettenetesen nehéz, annak ellenére,hogy minden nap beszélünk. Sajnos nálunk én vagyok a labilisabb és a hiánya egyre inkább maga alá gyűr. De ha szeretitek egymást, nincs az a távolság ami szét választhat titeket.
2012. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!