Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy párkapcsolat hosszútávon úgy, hogy minden túl tökéletes?

Figyelt kérdés

soha semmi vita, mert mindkét fél egyetért a másikkal, jó szex, órákig tartó beszélgetések, hülyülések


(lehet, hogy majd "belefogtok kötni", de tegyük fel, hogy mindkét fél 100%-osan egyetértő, már-már utópikusan...ebből induljatok ki majd válaszadásnál)



2012. okt. 18. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
De szep lenne..
2012. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

persze, hogy működhet.


Pl. én is kérdőre vontam a volt barátnőmet, hogy miért nem hagyja, hogy én fizessek, vegyek neki ezt-azt. Ő meg kérdőre vont engem, hogy miért nem bámulok meg más lányokat az utcán, miért veszek neki ajándékokat. A lényeg, hogy humorral kell felfogni.

2012. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem ami ilyen volt az mind befuccsolt. Lényegében azért mert amíg tart a nagy szerelem addig elnéző a másikkal szemben mindenki, amint elkezd múlni jönnek az egyet nem értések. Persze lehet nem is fog elmúlni sosem, ilyen is van de kevés, szóval olyanért nem érdemes aggódni ami még nem történt meg. Örülj neki, hogy jól megvagytok és a mának élj, ne annak, hogy esetleg majd vége lesz.
2012. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát én ezt egy hosszútávú kapcsolatnál kizártnak tartom,hogy semmi vita minden szép és jó!!idővel elő jönnek a gondok és a veszekedések!A kapcsolat elején persze minden tökéletes,de olyan,hogy két ember mindenben egyetértsen hát ilyennel én még nem találkoztam!
2012. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, de lehet egy idö utan csinalsz valaki negativat, hogy belekössön a masik es legyen egy kis vita. De az neha meg jol is esik :)


Ha szeretitek a biztosat es a harmoniat akkor tök jo az ilyen kapcsolat. Ha inkabb a veszelyt, kiszamithatatlansagot, magas vernyomast akkor nem fogod megtürni.

2012. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen kapcsolatban élek 3 éve, nemsokára össze is házasodunk.

Mondjuk a semmi vita rész azért túlzás, veszekedni igaz nem szoktunk, de azért mindig mindenben nem értünk egyet :)

2012. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha már feltetted a kérdést akkor már unod, tehát nem
2012. okt. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tül tökéletes az már nem hibás? Már zavaró? Neked tökéletes, vagy általában tökéletes?


Nekem a mottóm, hogy mindkét félnek kellően önzőnek kell lennie a vágyaihoz. Tehát nem kell magát megjátszania, eltűrnie vmit, amit a másik tesz, gondol, és közben kompromisszumok miatt elnyomja saját énjét.

Van ilyen kapcsolat, ami tökéletesen működik, ilyen az enyém is, én elfogadom olyannak amilyen, nem zavar, de én is önmagam vagyok. Nem korlátoz, nem korlátozam, nem kisajátít, nem kisajátítom. Nincs titka és nincs titkom. Nem ellenőriz, és nem ellenőrzöm. Nem hazudik nekem, és nem hazudok neki ( de van, hogy másoknak közösen hazudunk) nem erőltetünk a másikra amit a másik nem akar, de egyben nem is mondunk le róla, és nem várjuk el, hogy ha én nem akarom, akkor a másik se tegye.

Nekem ez a tökéletes! 15 éve élünk együtt lassan 8 éve házas vagyok de teljesen szabad, és boldog.

Azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy szereted e olyannyira, hogy hagyod boldog lenni? Illetve szeret e ő annyira, hogy hagy téged boldog lenni.

A beszélgetés, az jó, a közös téma jó, az, hogy jól érzed magad vele az jó, de még kevés.

2015. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!