Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én túlzom el vagy ő?

Figyelt kérdés
Rövid és töröm leszek!! a pasi akivel ismerkedünk !! külső tényezők miatt nem járunk még nyilvánosság előtt de már volt szex minden. na most már egy hete nem láttam mert ő minden délután megy haverokhoz. discoba stb.. én beteg vagyok és egyszerűen csak arra volt szükségem hogy találkozunk hogy együtt legyünk.. erre ő bevágja hogy hát nem mert ő már rég készült ebbe a buliba!! és ami a pláne hogy még ő van megsértődve és felháborodva!!! hogy miért vagyok ilyen és miért nem értem meg :/ ráadásul nem egy kis megfázásról van szó hanem egy súlyosabb betegségem derült ki amit nehéz feldogoznom.. úgy érzem cserben hagyott. vagy tényleg csak né túlzom el ?23/L
2012. okt. 18. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ez abból derül ki ha elmondod, hogy mi az a súlyos betegség
2012. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
daganatot találtak :/ 2 hét múlva derül ki hogy rossz indulatú e vagy sem .. műthető e vagy sem :/
2012. okt. 18. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm mellében cisztát találtak. Nem is szólt, utólag tudtam meg.. Ezek után nem tudom, kinek adjak igazat, maradjunk annyiban hogy ugyan a pasid lehetne megértőbb és nem kellene műsoroznia, de talán neked sincs igazából az ő jelenlétére szükséged. A fontos, hogy ha segítségre szorulsz akkor ott legyen, de azt nem értem miért várod el tőle hogy ott üljön. De azt legalább annyira nem értem, hogy milyen buli tart egy hétig minden délután. Illetve még sok minden mást sem, de ha több nézőpontból megközelíted a történetet talán választ kapsz a kérdésedre!
2012. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak hiányzik már egy hete nem láttam!! Mert minden nap bulizik ! És csak annyit kérdeztem tőle holnap találkozhatnánk e már mert hiányzik nagyon. de ő nem ér rá mert aludni fog sokáig mert hulla a héten aztán este megy discoba :/ nem az hogy üljön mellettem hanem hogy csináljunk valamit együtt !!
2012. okt. 18. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Tök komolytalan a pasi, mondjuk megértem, ha kötődsz hozzá, ha más miatt nem akkor a szex miatt, de azért.. Ha elfelejted jobb lesz a helyzet, még akkor is, ha visszajönne! A daganat kapcsán pedig megéri bizakodónak lenned, ha gondolod majd írd meg nekem, mik lettek az eredmények!
2012. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. bizakodom én is a legjobbakban :) majd fogok írni.. és remélem pozitív eredményeket :)
2012. okt. 18. 23:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hozzád való ez a pasi..

Bulizás fontosabb..Most lett volna rá szükséged, ő meg nem ér rá.

Tudom, mikor én is eredményre vártam, beszélnem kellett róla.

Az olyan megnyugtató.Nem túlzod el..

Reménykedj a jó eredménybe !

Ha tanács, támogatás kell, írj nyugodtan !

2012. okt. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy ma délelőtt találkozunk a téren és vissza adom neki a kulcsát.. én ott voltam.. ő elaludt :/ hívom hogy hol van.. na mondom jó akkor elmegyek eléjük és vissza adom neki.. gondoltam adok még egy esélyt hogy akkor merre megy este.. de nem változtatott rajta.. ő megy be a 8 assal.. vártam hogy legalább anyit megkérdezzen akkor ha már ennyire menni akar hogy nem e megyek vele.. de semmi.. úgyhogy fogtam magam annyit mondtam neki hogy akkor oké viszlát és eljöttem .. ott hagytam.. úgy ahogy van
2012. okt. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!