Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom tul feltekeny, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom tul feltekeny, vagy en tulzom el es az ilyesmi meg belefer? Eleinte meg elveztem a dolgot de lassan kezdi tulzasba vinni szerintem. Neha nala vagyok, mert egyedul lakik igy hozza megyek haza egyetemrol.

Figyelt kérdés
Hetfon delutan felorat kestem, es mar rogton elkezdett hisztizni, hogy hol jartam kivel talakoztam hamarabb szoktam hazamenni. Aztan este beszeltem msn-en egy evfolyamtarsnommel es ette a feltekenyseg kivel dumalok es mit odajott elolvasta. Tegnap irt uzenetet delutan, hogy remelem mar hazaertel nem kesel, mint hetfon. Amugy nem jarok el egyedul bulizni, kijelentette, hogy fiu ismeroseimmel nem talalkozhatok. Multkor egyutt voltunk bulizni konkretan beultunk a helyiseg egy sarkaba, ahol 2 kezzel vegig szoritott.
2011. febr. 24. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Az én drága párom is dettó ilyen.

Az elején semmi féltékenykedés nem volt a részéről, aztán szerelmes lett belém. Na, azóta megállás nélkül féltékenykedik mindenkire, mindenre.

Ha kések, miért kések. Ha egy pasi rám ír, miért ír rám..és a feje szinte eggyé válik a monitorral, annyira lesi. és még tudnék mesélni...

Mi lassan egy éve vagyunk együtt, és mostanában kezd egyre jobban idegesíteni. Néha úgy érzem, hogy nincs szabadságom. Ezért sokszor gondolkodom rajta, hogy milyen is lenne egyedülállóként..akkor akárkivel beszélgethetnék, találkozhatnék..stb. Persze szeretem a páromat, de ez a túlzott féltékenykedés (alaptalanul) egy idő után megmérgezheti a kapcsolatot.

2011. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hülye pasikat dobjátok.

Én cseppet sem vagyok féltékeny a barátnőmre. Az a pasi aki féltékenykedik az tudja magáról, hogy egy balf*sz és nem tud megtartani egy nőt.

Én maximálisan megbízok a páromban, oda megy ahova akar, sosem kérdezem kivel volt vagy hol volt.

21/F

2011. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Béna barátod van. Cseréld re egy olyanra, aki a komplexusait nem a barátnője kalitkába zárásával próbálja ellensúlyozni.

26F

2011. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én többet is kések csak a busz miatt.
2011. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, cseréld le olyanra akit nem érdekelsz és meg van oldva. Menekülj el előle nehogy megbeszéld vele.
2011. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ám aggódik, hogy baleset ért-e. Nem, csak az számít, hogy találkoztál-e valakivel...
2011. febr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!