Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyire fontos az erkölcs, a büszkeség?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy fiú pénzt ajánl fel szexért, és elutasítjátok-e.

Ki miért?



2012. okt. 19. 23:57
 1/10 Fülünyúl ***** válasza:
Nálam rendkívül fontos, úgyhogy nincs az a pénz, de tényleg nincs.
2012. okt. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elutasitanám azért mert a testem nem árúcikk ami pénzért megvehető!Csak azzal fekszek le akit szeretek!!!!!
2012. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez képmutatás. ugyanígy erkölcstelen h még 20 évesek sincsenek a csajok, de már több pasas végigment rajtuk. akik végigmentek rajtuk, azoknak is hagyták. most olyan mindegy h pénzért csinálnák ugyanezt, vagy vmi mást kapnak cserébe ha kapnak.

ennyiből simán csinálhatnák pénzért is.

akinek inge, az vegye magára.

2012. okt. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: az a kérdés h hány fiút szerettél már: csak egyet szerettél-e, vagy sokat :D ha sokat, utólag is bevasalhatnád rajtuk a díjat.
2012. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
csak mutasd fel a gyereket
2012. okt. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha pénzért akar dugni akkor menjen prostihoz, én nem vagyok az. Ergo igen, ennyi erkölcs van bennem.
2012. okt. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gondoljon mindenki amit akar, de szerintem lenne olyan helyzet, amikor egy bizonyos összegért (ami esetleg kihúz a totális anyagi csődből, vagy amiből egy számomra fontos emberen elvégezhetnének egy drága műtétet) lefeküdnék valakivel. (persze egy utolsó undorító csövessel nem, de pl. egy jól öltözött, igényes, gazdag férfival igen. mondjuk ez erősen függ attól is, hogy kapcsolatban állok-e)
2012. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha nem is a szexert, de fizetni mindenkepp fogsz, akar egy eleten at is.


A noknek meg azert megiscsak bejonnek akar a taplo, kover vagy retkes budos pasik is ha jo sok penzuk van, ennyit sok erkolcsos norol.

2012. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mondjuk egy penzehes nonel egyszeru a keplet, fizetsz es mehetsz, ameddig fizetsz addig. Az erkolcsosnel csak utolag fizetsz, majd ha elveszed vagy jon a gyerek, de akkor ha nem lesz szex ugy is. :D
2012. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hozzávágnám és kiröhögném:DD


Egy büszke nő

2012. okt. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!