Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok olyan nővel, aki közmunkásként dolgozik irodán?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2012. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen
2012. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinézete meg a a személyisége érdekelne nem az hogy hol melózik :D
2012. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :)

Persze igyekszem tenni ellene, hogy találjak jobb munkát.

2012. okt. 20. 18:23
 5/12 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Persze. A munka az munka, akármilyen is. Igazából pozitívum ha egy nő is munkát vállal, és nem azt várja hogy kitartsák. Főleg mivel ez a kitartás/eltartás a mai világban egyre nehezebb.
2012. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Persze. Gondolj bele, ha mondjuk egy Britney Spears hasonmás kukásként dolgozna, sok férfi beállna mögé faleveleket meg cigarettacsikkeket szedni, csak hogy bevágódjon nála.

Az más kérdés, hogy az ilyen külsejű nők legrosszabb esetben is hostessek lesznek...

2012. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem a munka miért lett ilyen fontos a párválasztásban...Engem az se zavar ha egy nő nem dolgozik, szerintem nem az a dolga, hogy egy irodában robotoljon napi 8 órát, aztán fáradtan hazaessen.
2012. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam, köszönöm. Mindenkinek adtam zöld kezet :)
2012. okt. 20. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen a kérdés, ne haragudj. Mert ha neked olyan pasi kell, aki úgy választ nőt, hogy az hol dolgozik, az nem is pasi hanem családiközgadász. Egy nőnek meg férfi kell.

Ha meg nem olyan pasi kell neked, akinek ez számít, akkor meg minek foglalkozol ilyennel? Én is megkérdezem, hogy mivel foglalkozik a nő amikor ismerkedek, de bevallom csak azért, hogy könnyebb legyen a beszélgetés fonalát változtatni, ha már elhaladtunk valamerre és leülne a csevej.

2012. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem k*rva vagy sztriptíztáncos addig nem nagyon érdekelne,hogy mit dolgozik és nem várja el,hogy eltartsák.Ráadásul az egy plusz pont,hogy vágysz egy jobb életre és teszel érte.Engem a leginkább a személyisége fog meg egy nőben és nem a kinézete vagy a munkája,vagy hogy éppen milyen az anyagi helyzete.Volt egy lány aki első ránézésre nem tetszett,de amikor elkezdtem vele beszélgetni megkedveltem,szóval az életben semmi sem biztos és semmi sincs előre eldöntve.

21/F

2012. okt. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!