Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom részegen jött haza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom részegen jött haza a horgászatból! SOS! Mit tegyek vele, nagyon kivan!?

Figyelt kérdés

Sose fordult elő ilyen amióta együtt élünk...

Ma a haverjaival elmentek horgászni...Nekem sose tetszettek azok akikkel barátkozik,szerintem ők vitték bele az ivászatba,ők is hulla részegek voltak..

De most félek,hogy valami baja lesz,mert nincs jól ....hányt azt se tudja hol van...hideg vízzel lefürdettem,a zuhanyzóban...

most itt ül de nem tud nagyaon magáról se,beszél össze vissza,hogy 190 kg-os halat fogott...egyébként szenvedélyes horgász

persze szeretem és szeretnék mellette állni,ahogy ismerem elégé lelkiismeretes...mit csináljak?

nem volt még dolgom ennyire részeg emberrel

én 22/N és ő 22/F


2012. okt. 20. 19:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
tegyél mellé vödröt, vizet, és tedd le aludni. Ha még tud össze-vissza beszélni, akkor nem lesz baja... :)
2012. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

most így vicces, szíveket próbál kirakni a kezével!

Olyan aranyos!

De kicsit dühös vagyok rá,hogy ennyire túlzásba vitte....

2012. okt. 20. 19:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Aranyos vagy. Amúgy egy vödör, egy kis víz, amit kanalazhat (ha sokat hányna és kezdene esetleg kiszáradni), aztán ha elbóbiskol, akkor a hasán, vagy ülve feküdjön, ne háttal. Ezt tudod csinálni, aztán reggel meg jól elverni a fakanállal :DD
2012. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Megesik. Ha nem rendszeres, nem kell belőle nagy ügyet csinálni.
2012. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Reggel aztán lesz tényleg csihaj csuhaj !:)

2012. okt. 20. 19:44
 6/20 A kérdező kommentje:

egy éve élünk együtt,és most az első ilyen nála...


x-faktort nézi, komolyabb baja nincs már ...szerintem nem is lesz!

énekelni próbált ...:)

2012. okt. 20. 19:45
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hányja ki magát, itasd, ha elég sokáig ébren tartod, józanodni fog, de inkább hagyd aludni. Oldalt feküdjön, ha hányna még. Le se kell b@sznod, piszkosul rosszul lesz holnap. Ne ess kétségbe, férfiemberrel megesik. :)
2012. okt. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Jaja, megesik az ilyen néha, ha kihányta magát oké.


Ne nagyon b@szogasd érte, egyrészt szarul lesz, másrészt meg égni fog a pofája.


Készíts be neki egy ásványvizet, meg ha gondolod csinálj valami másnapos kaját holnap. :D

2012. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
míg alszik meg danol én elmegyek hozzád egy pásztorórára !
2012. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Milyen az a másnapos kaja?
2012. okt. 20. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!