Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom részegen jött haza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom részegen jött haza a horgászatból! SOS! Mit tegyek vele, nagyon kivan!?

Figyelt kérdés

Sose fordult elő ilyen amióta együtt élünk...

Ma a haverjaival elmentek horgászni...Nekem sose tetszettek azok akikkel barátkozik,szerintem ők vitték bele az ivászatba,ők is hulla részegek voltak..

De most félek,hogy valami baja lesz,mert nincs jól ....hányt azt se tudja hol van...hideg vízzel lefürdettem,a zuhanyzóban...

most itt ül de nem tud nagyaon magáról se,beszél össze vissza,hogy 190 kg-os halat fogott...egyébként szenvedélyes horgász

persze szeretem és szeretnék mellette állni,ahogy ismerem elégé lelkiismeretes...mit csináljak?

nem volt még dolgom ennyire részeg emberrel

én 22/N és ő 22/F


2012. okt. 20. 19:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

[link]


vagy


[link]


Én személy szerint szalonnástojást szoktam tolni savanyú káposztával, meg 5000mg C-vitamint+citromos sört, nekem ez vált be.

2012. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Fektesd le aludni.
2012. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szeretni fog minden folyadékot. Hideg gyümölcsleves, csontleves kitűnő ilyenkor. Savanyú káposzta, kovászos uborka, jó lenne valami sós kaja.

Aki ritkán iszik, az nem mindig lesz másnapos, de biztosan szomjas lesz.

Jó csaj vagy, hogy már főznél neki, biztos szégyellni fogja magát. :)

2012. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Alszik mint egy kisgyerek...

Csak nézzem, az össze vissza álló haját, a kicsit borostás arcát,a kifolyó nyál csóvát az arcán!

le is fényképeztem! Édes!:)

A kaja meg lesz neki reggel:)

2012. okt. 20. 20:14
 15/20 anonim ***** válasza:

milyen aranyos vagy :)

én utálom ha iszik a párom (kötsög olyankor), szóval és bunkó módon még rá is teszek neki egy lapáttal a másnaposságára :)

ha esetleg felébredne adj neki akkor enni, egy sima szendvicset és itasd meg sok ásványvízzel, vagy multivitaminos pezsgőtablettával. nekem ezek váltak be másnaposan. na meg a húsleves :)

2012. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hallod most nem azért, mit pörögsz ezen ennyit? Berúgott egyszer, ÉS? Mintha ez 100-ból 98 emberrel nem törénne meg az életben párszor. Annyira felfújod, hogy nemigaz. Tegyél mellé vödröt, reggel egy nagy üveg vizet és aszpirint és csinálj neki gyomorpihentető kaját. Nem értem mit kell ezen ennyit puffogni.
2012. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
ezer éve nem puffogok rajta
2012. okt. 20. 21:24
 18/20 anonim ***** válasza:
Azt hittem 22 éves korra átesnek a fiatalok az ilyesmin?!Ti hol éltetek ideág,hogy nem történt meg veletek ilyesmi?Nem kell gondot csinálni belőle ha néha megesik hogy felönt a garatra.
2012. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Savanyú leves,korhelyleves...
2012. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Bocsi, most keveredtem ide a horgászat témából. :) Nos? Mi lett a vége? Másnapos volt? Megdorgáltad? (Remélem, nem :)

Hogy is volt az az óriási hal, amit állítólag fogott? :) Egyébként így visszaolvasva, aranyos volt, ahogy aggódtál érte :)

2012. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!