Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy unalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy unalmasnak találom a korombelieket?

Figyelt kérdés

Mért nem találok elég izgalmat a korombeli, vagy legalábbis a koromhoz közelálló lányok körében? 32 éves, és 13 éves csajokkal is jobban eltudok beszélgetni, szórakozni, de ha egy 21 körüli lányról van szó, akkor unalmasnak találom...

Mért?


2012. okt. 20. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok a válaszokra, velem ugyanígy van.

én 22 vagyok, de 12, meg 32 év körüli lányokkal sokkal jobban el tudok beszélgetni, nevetgélni, mint korombeliekkel

2012. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
korobeli lányok beképzeltek, éretlenek és komolytalanok. Kivétel van
2012. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azon agyaltam, hogy bennem lehet a hiba valahol, mert ez nem normális. De nem találtam konkrét dolgot, ezért kérdeztem meg a "nagyvilágtól"... Mi lehet a bajom? Látens pedofi"lia, vagy buzlvagyok? Vagy csak simán gyök"ér? (nah nem kell félteni, nincs nekem önértékelés zavarom csak nem tudom ezt a témát elrendezni magamban. Építő kritikákat várok...


Remélem valaki érvel ellenem! :)

2012. okt. 20. 21:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Éretlen, komolytalan korombeli lányok: Ismerek komolyat, érettet, vicceset, meg diliset is a korombeliek közt, de UNALMASAK. (szóval nem "izgat" annyira a társaságuk, mint a "többi" korosztályé... (és nem a kor miatt, mert szépek, meg tényleg valakinek izgalmasak, de szerintem hótt unalmas az élet velük... )
2012. okt. 20. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

én kb korodbeli lány vagyok (22 éves) őszintén megmondom, hogy engem is untatnak, a velem egyidős emberek. mind fiúk mind lányok. ezzel nincs probléma, más az érdeklődési kör és kész.

nálam az a probléma, hogy párommal babát várunk és nekem nem a bulizás csajozás/pasizás most az elsődleges téma, ezért szépen lassan lekoptak a "barátaim"... de még a legjobb barátnőm is, akit a gyerkőc keresztanyjának akartam volna.

keress magadnak olyan nőket akik érettebbek, akár 30on felül is válogathatsz. ne ess kétségbe, sokan vannak így rajtunk kívül is.

2012. okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "bíztató" szavakat, de sajnos a testi vonzalom nélkül nem sokra viszek egy kapcsolatot (komoly szinten) így sajnos kizárt, hogy az érettebb nők felé nyissak... :\ (nem vonzanak)
2012. okt. 20. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!