Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátnőmmel, mert már nem voltam vele olyan boldog, mint eddig. Plussz mé az is közre játszott, hogy egyszer megcsalt, de azt "megbocsájtottam" neki.. Fél év alatt nem tudtam feldolgozni, és minden nap, amikor eszembe jutott borzasztó szomorú lettem. Mindig elgondolkodtam azon, hogy az egész életemet így akarom leélni? Több mint egy évet voltunk együtt. De, ahogy telnek múlnak a napok egyre rosszabb, és rosszabb nélküle. Rengeteg minden köt hozzá és nem megy, hogy csak úgy elfelejtsem. Ő volt az első igaz szerelmem, megbíztam benne, hittem neki, ő volt az első, de ez mind hiába... Tiszta szívemből szerettem, de csak pofára estem. A napokban azon gondolkoztam, hogy érdemes lenne-e tiszta vizet önteni a pohárba és mindent ujra kezdeni. Annyit még tudni kell, hogy távkapcsolat volt. Ez lenne a kérdésem, hogy szerintetek megérné-e?
2012. okt. 21. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem használd el a telefonos segítséget.
2012. okt. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes újrakezdeni.Érthető, hogy most hiányzik, meg hát első szerelem, de találsz másik lányt, aki mellet nem gondolkozol majd azon, hogy az egész életedet úgy akarod-e leélni.:)
2012. okt. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha valaki megcsal, mi a csudáért akarsz visszamenni hozzá?

neked elég az, hogy te szereted? nem akarod, hogy ezt viszonozzák?

mert ha szeretsz valakit, azt nem lennél képes megcsalni, vagyis az a lány nem szeretett, ha ezek után még újra is kezdenéd, megérdemled, hogy megint pofára ess.

2012. okt. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez tökéletesen úgy van ahogy előttem leírták!
2012. okt. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elég volt a csalódásokból! köszönöm a normális válaszokat, úgy érzem sikerült döntenem!
2012. okt. 21. 01:33
 6/8 anonim ***** válasza:

helyes.

ne legyél-

[link]

2012. okt. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit írtok(szerintem). "Ne próbáld újra, nehogy pofára ess". Ahogy írsz róla egyértelmű, hogy még mindig szereted. A távkapcsolat átka az hogy nem lehetsz mindig vele így könnyen kibillen az eber az egyensúlyából. A ismét újrakezdenéd és tiszta vizet öntenétek a pohárba, ne felejtsétek megbeszélni miért is tötrént az ami(megycsalás)mégha fáj is róla beszélni, mert akkor megtudhatod, mi is volt a kiváltó ok és tehetsz ellene. Viszont ne kezdj bele újabb távkapcsolatba! Az ok amiért az újrakezdés mellé álltam pedig nagyon egyszerű: mi is átestünk hasonlón a feleségemmel, mi majdnem elváltunk (én csaltam meg) de miután mindent megbeszéltünk sokkal jobb és kiegyensúlyozottabb lett a kapcsolatunk, az életünk. Meg kell mondjam, hogy most jobban érezzük magunkat, mint azelőtt. A probléma gyökere a kommunikáció hiánya volt. Lehet nálatok is hasonló a helyzet. Látom, hogy te hajlanál az újrakezdésre, szóval minden csak rajta áll. sok sikert, és kitartás!! A többi embernek üzenem: azért mert nektek valami nem sikerült, az nem azt jelenti, hogy másnak sem fog!! 30/F
2012. okt. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A feleség, meg egy egy éves távkapcsolat nem ugyanaz. :)

A srác tényleg hagyja a fenébe a dolgot. Teljesen egyszerű okból, amit le is írt: "Szakítottam a barátnőmmel, mert már nem voltam vele olyan boldog, mint eddig."

Ennyi.

Amit most érez, az egy kivetítése az érzéseinek. Vágyak, szeretet, stb... A hiányt kivetíti most az utolsó lányra akivel szerelemben volt...De a világ hatalmas és tele van gyönyörű, kedves, szeretni való lányokkal. :)

2012. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!