Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben van jó döntés? Bövebben lent! Köszönöm aki válaszol.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a barátommal, de a távolság (másik hiánya) teljesen felemészt minket. Lassan 3 éve már, és az összeköltözés akár évekbe is telhet (ha összejön!) Borzasztó nehéz, van,hogy én, van, hogy ö zuhan be lelkileg. A szakitás gondolata is meg fogalmazódott már bennünk, annyira nehéz egymás nélkül, de szeretjük imádjuk egymást. Képtelenek vagyunk megválni a másiktól. Volt már valaki hasonló helyzetben? Elképesztöen nehéz:(
2012. okt. 20. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
mért telne évekbe az összeköltözés ?
2012. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cashy22 ***** válasza:
Egy kis kitartás kell,de igen valóban nehéz
2012. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz!Én ugyanígy vagyok a barátommal!:S ha szereted tarts ki egyszer úgyis megoldódik! Mi is ezzel nyugtatjuk egymást!Nagyon ritkán látom én is! Jó persze skype meg hasonlók mennek,de az nem elég szerintem!De próbáljatok valami megoldást keríteni! Mi sem tudunk összeköltözni,de pl én ott próbálok munkát keresni,ahol ő van(pedig itthon jó munkahelyem van)de talán próbálkozz te is így,vagy próbálja meg ő ott,ahol te vagy!Aztán ki tudja lehet össze is jön!:)
2012. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Expi ***** válasza:
Nagyon nehez ,mert a tavkapcsolatok tobbsege hosszutavon nem mukodik! De velemenyem szerint ha igazan szeretitek egymast, ez nem lehet akadaly! Azt viszont nem ertem,hogyan fogalmazodott meg a szakitas lehetosege ha imadjatok egymast????
2012. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lassan 4 éve vagyok hasonló helyzetben, nagy köztünk a távolság (400km), és egyelőre az összeköltözés sem nagyon lehetséges. De mindent megteszünk, hogy minél gyakrabban lássuk egymást. Nem könnyű, de annyira szeretjük egymást, hogy megpróbáljuk kibírni. Sok sikert kívánok nektek is!
2012. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, biztatásokat:) Expi, azért jutottunk el elméletben a szakitáshoz, mert nem birjuk egymás nélkül. Jó esetben napokat, rossz esetben heteket várni arra,hogy érezhesd, megöleld, megcsókold a szerelmed. Iszonyat nehéz néha, annyira,hogy belebolondulsz, mégha el is foglalod magad. Na de a lényeg,hogy egymás nélkül se lenne jó:(
2012. okt. 20. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi havonta vagy 2 havonta találkozunk!Ha erős a szerelem kibírja szerintem!Nehéz nem tagadom!De ki lehet bírni és,ha tényleg találkozol vele 2-3 naponta vagy akár hetente akkor inkább örülj,mert vannak akik nehezebb helyzetben vannak ilyen téren!
2012. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Expi ***** válasza:

En csak gratulalni tudok,hogy 3 ev multan is igy tombol koztetek a szerelem! Jo eselyel lessz ebbol hazassag :)!

Sok sikert es toretlen szerelmet!

2012. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. De most megint mélyponton vagyunk sajnos.
2012. okt. 20. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!