Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja, hogy semmi kedve, sem ideje barátnőre, akkor ezzel csak le akár rázni?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, de úgy látszik semmi esélyem sincs. Talán a korkülönbség is gond lehet..2év. Vagy csak szimplán nem.

15/l


2012. okt. 21. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
vagy ő is azt csinálja, amit TI lányok: magyarázkodtok konkrétumok nélkül, milyen érzés miikor a fagyi visszanyal....
2012. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Egy jó nőre a pasiknak mindig van idejük, vagyis ez lekoptatós duma. :)
2012. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én ismerek egy pár olyan srácot aki csak dugni akar, olyan bnőt meg nem találna úgyhogy sz@rik a lányokra :D


bezzeg én szeretnék de semmi mostanság... :/

f19

2012. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Írtam neki..de még csak arra sem méltat, hogy visszaírjon valamit. Hagyom a fenébe, tényleg nem éri meg vele foglalkoznom. Köszönöm a válaszokat :D
2012. okt. 22. 16:32
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 16:32


pontosan ezt csináljátok ti lányok, és ez többségében így van, mert sokszor megteszi az első lépést a srác, és még ti arra se méltattok, hogy mondjatok egy nemet..


Nálad ez most kivétel, mert fordítva van

2012. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!