Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez normális dolog, más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez normális dolog, más kapcsolatában is előfordulnak ilyenek?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat,de van egy-két dolog,ami idegesít!

Komolyabb,és kissé értelmesebb válaszokat várnék,mint a szokásos "akkor hagyd el!" szöveg.


Szóval,együtt élünk,én is dolgozom,ő irodában,nekem alkalmi munkám van hetente háromszor járok be,de jobbat nem találtam,sajnos nincs érettségim,neki van.


Szóval két napot itthon töltök,minden nap kitakarítok,de azt mondja,nem elég alaposan,szerinte.

Aztán bevezettem,hogy heti egyszer 4-5 órán át alaposabban kitakarítom a lakást,de nem szól semmit,oké természetes hogy én takarítok.


Előbb hazaérek mint ő,elküld boltba,aztán mindig olyankor ír üzenetet,hogy ezt,és azt elfelejtette,mikor már kijöttem a boltból.,ha nem megyek vissza,van hogy megsértődik.


Hétvége.

Én is,ő is otthon vagyunk.

Mosogatni,takarítani mindig én szoktam,de tesz megjegyzéseket,hogy erre,vagy arra ráférne egy kis takarítás,és gépezik.

Leülök enni,szépen megcsinálom magamnak a szendvicset,megkérdezem,hogy ő kér e,azt feleli hogy nem.

Elkezdek enni,elpakolok,erre azt mondja,h mégis kér,mert olyan jóízűen eszem,ha ez lenne az első alkalom,én nem pakolok el,ok.

De már volt ilyen,és a 3-4 alkalom után,azt feleltem,hogy kérhetne elsőre,mert én már elpakoltam mindent,és szeretnék leülni nyugodtan enni,mert éhes vagyok,erre megsértődik.


Nálatok is van ilyen?



2012. okt. 20. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez sajnos teljesen normális. És biztos vagyok benne, hogy te is csinálsz olyan dolgokat, amik őt borítják ki, és Neked fel sem tűnik...
2012. okt. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiakadva,és nem sírom tele a zsepimet,valószínű igazad van,csak kíváncsi voltam.
2012. okt. 20. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!