Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki megtalálja egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki megtalálja egyszer azt a személyt, akit mindig akart külsőleg és belsőleg, ugye minden jó dolog amibe hiszünk összejön?

Figyelt kérdés
Ugye nem történt egyszer se az veletek, hogy olyannal jöttetek össze aki nem tetszett nektek. Mert én nem tudnék olyan lánnyal összejönni, aki első benyomásra nem jön be.
2012. okt. 21. 10:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani, hogy hinni a templomban kell. ugyanakkor amiben nem hiszel az nem is sikerülhet! a hozzáállás az jó és majd kiderül.

a második kérdésre a válaszom pedig az, hogy nem szabad mindig az első benyomásra hallgatni.

2012. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lelkiismereted ***** válasza:
Jó lenne ha így lenne, de majd rájössz, hogy ez nem egy mese, hanem a kőkemény élet, ami akkor vág p*fán amikor akar. De kívánom neked hogy teljesüljön minden amiben hiszel.
2012. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, a ronda férfiak biztosan nem. Illetve megtalálhatjuk, csak nem kellünk neki.
2012. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak én nem vagyok ronda, hanem keveset tudok beszélni.
2012. okt. 21. 12:20
 5/17 anonim ***** válasza:
Én 2-szer is összejöttem olyan pasival, aki nem jött be különösebben külsőre, csak nagyon aranyos volt. És ebből a 2 kapcsolatomból lett komoly. Az egyikkel 4 év, a másikkal most tartunk 2 évnél. Utána pedig valahogyan megszépültek a szemembe és nagyon bejöttek már. 23/L
2012. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Expi ***** válasza:
Ha ez igy lenne akkor nem lenne egy boldogtalan ember sem a foldgolyon!! De az elet ellesben telyesen mas! Van akinek sikerul, van akinek nem......,de a pozitiv hozzaallasod sokat segithet.
2012. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem külsőleg csak az számít, hogy szép arca legyen meg átlagos teste több nekem nem kell, belsőleg meg legyen kedves, tudjunk rendesen beszélgetni és legyen hozzám hűséges.
2012. okt. 24. 13:38
 8/17 anonim ***** válasza:

Jöttem már össze olyannal, aki első látásra nem tetszett és nem hiszek benne, hogy mindenki megtalálja az Igazit.

23/L

2012. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Voltak csalódások, sokat sírtam, de végre meg találtam azt a fiút, akivel le tudnám élni az életemet! Külső és belső értékei egyformán az én " álompasi " kategóriámba tartoznak, és az előző két párkapcsolatom alapján ami igaz bár szörnyű 2 év volt, megtanultam megtartani a mostanit, tapasztalatokat szereztem amit egyáltalán nem bánok ! Szerintem lehet találni ilyen férfit / nőt, mivel velem megtörtént a csoda lassan már 2 éve, tehát én hiszek benne :) 17/L
2012. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jó neked, hogy 17 évesen megtaláltad. :) Én 22 éves vagyok és nem volt még eddig senkim sem. :( Legutóbbi lányban megtaláltam mindent ami nekem kell, csak sajnos van valakije. :( És még mindig szeretem nem tudok elszakadni sehogy se tőle. Emiatt, hogy nem volt még nőm gyakran depresszióssá és negatívvá válok. Lányok eltudnátok egy rosszkedvű pasit bírni, lehet mellettetek jobb lenne a kedve?
2012. okt. 24. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!