Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi aztmondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi aztmondja hogy nagyon sokat jelentek neki de még nemszeretne komoly kapcsolatot de nyílt kapcsolatban lehetnénk akkor abból még kialakulhat komoly?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem egy barátom akibe szerelmes vagyok azt mondta, nem tud velem kapcsolatot elképzelni, nagyon szeret engem mint barát. Azért egy kis barátság extrákkal simán belefér. Hát én nem remélek ettől túl sokat. Dugásra jó lennék kapcsolatra nem köszönöm ebből nem kérek. Ha nem képes megmaradni egyedül melletted nem hiszem hogy nagyon komolyan lehet venni. Találkozgassatok aztán csak lesz valami. :) De ne lohold bele magad.
2012. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a dugást komolynak lehet nevezni, akkor igen.
2012. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden megeshet, csak épp nem túl valószínű...Ha olyan sokat jelentenél neki, akkor komoly kapcsolatot akarna, nem csak szexelni...Azért mondja, hogy belemenj, és könnyebben beadd a derekad, és úgy legyen, ahogy ő szeretné.
2012. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor ha idő közben eléred, hogy beléd szeressen :P De ha nem , akkor meg lehet majd csak bánni fogod, hogy lefeküdtél vele, ő meg csak kihasznált vagy ilyenek....
2012. ápr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan sokat jelentenél neki, barátságot ajánlott volna, de extrák nélkül.
2012. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Párommal mi valahogy így jöttünk össze. Bár én eleinte nem jelentettem sokat neki, randizgatás közben kezdett el többet érezni irántam. Mire oda jutottunk, hogy lefeküdtünk egymással (mivel pár hónapig kérettem magam, annak ellenére, hogy alkalmi kapcsolatnak indult mindkettőnk részéről), addigra már érzett irántam, bár ennek annyira nem volt tudatában, csak akkor döbbent rá, mikor be akartam fejezni a dolgot, mert nem bírtam a dolgot. Viszont mikor még nem volt szex, volt másik 3 lány is, akikkel akkor összejárt szexelni, nos, ők pórul jártak.

Szóval megtörténhet, hogy komolyabb lesz, de az is, hogy nem. Az utóbbira nagyobb az esély.

2012. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nyílt kapcsolat? Nem megalázó ez neked? Ez magyarul annyit tesz, hogy nem szeret téged, mint nőt, sőt emberszámba sem vesz, viszont néha szívesen megdugna, ha épp nincs más. Ez kell neked? Csak elvesz egy csomó energiát tőled. Olyan kell neked, aki a tenyerén hordoz.
2012. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!