Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy az átlagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy az átlagnál magasabb IQ szint akadályoz a párkeresésben?

Figyelt kérdés

A fent említett dolognak következtében mindig kilógok a sorból. Soha nem voltam stréber, de az iskolában (és most az egyetemen) sokkal jobban teljesítek a többieknél, és ez valamilyen szinten megbélyegez, kizár a közösségből. Nem vagyok nagyképű, mindig próbálom kisebbíteni az érdemeimet, de akkor is, elég zavaró.

Sajnos nem vagyok jó az ismerkedésben, soha nem is voltam. Nem tudnám valahogy a hasznomra fordítani a dolgot?


2011. dec. 22. 13:54
1 2
 1/18 BlackSword ***** válasza:
Mennyi az az átlagon felüli???
2011. dec. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az IQ nem a valós tudásodat mutatja meg. Aki az IQ-val villog, primitívebb, mint magát gondolná.
2011. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem, a külsőd akadályoz benne.
2011. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem IQ, hanem jellemhiba.


Nekem 138-as az IQ-m, általában jobban teljesítettem a többieknél (nem mindig, mert baromi lusta vagyok, és tanulni nem szerettem soha :), mégis vannak szerencsére barátaim, párkapcsolatom is. Az IQ-nak és a jellemnek semmi köze egymáshoz.

Egyébként meg az IQ-ra én nem vagyok büszke, és javaslom, hogy te se legyél. Szart se érek a magas IQ-mmal, ha nincs kitartásom, és lelkileg k.rvára instabil típus vagyok :P Szóval attól, hogy magas az IQ-d, attól még a körülötted levő emberek is lehetnek legalább olyan értékesek, mint te. Csak máshogy.

24/F

2011. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Második válaszoló mit irigykedik? Senki nem tehet róla hogy minek születik. Úgy tűnik hogy villogni akar vele? A nők úgyis mindig hangoztatják hogy oda vannak az okos srácokért : DDDDDDDDDD


Annyit biztosan tudok (saját bőrömön tapasztaltam) hogy csajozni nem lehet vele. Általában az utolsó dolog ami egy nőt elvarázsol...Én igyekszem elkerülni minél inkább a témát, nem tulajdonítok neki jelentőséget. Nem igazán számít. És tényleg. Semmi köze nincs az élethez..


138? óó tényleg? nem 139? ugyan már... lófaszt sem számít.

2011. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy akadályozna. nekem 127 ami átlag felettinek számít de kb senki sem tudja rólam csak pár ismerös és nem is igazán érdekel, a párkereséshez nincs is sok köze, senki nem IQ szint alapján keres párt hanem külső+személyiség alapján
2011. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek. Egyébként sem tudja alapvetően senki, hogy mekkora az IQ-d. Vagy szokta kérdezni valaki?

Valami más akadályoz téged. Talán az, amit írtál, hogy nem vagy jó az ismerkedésben.:) Zárkózott vagy nagyon?

2011. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ötödik válaszoló utolsó során jól szórakoztam. (Mivel visszaolvastam utána az első mondatát is.)


Egyébként nem az IQ teszi. Persze ha átlag alatti lenne, az pláne nem segítene. Nem tudom, hogy van-e olyan, hogy önbizalom tréning, vagy ismerkedési tréning, de manapság már annyi minden van... Nézz utána van-e valami ilyesmi csoport.

2011. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, vannak-e barátaid, de gyanítom, hogy azok sincsenek sokan. A "feltűnőek" mindig a jelképes kör szélére kerülnek, amik ezek lehetnek (legalapvetőbb): gyökér, stréber, csúnya, túl szép.

Ha megtalálod magad valamelyikben, akkor tessék, fél válasz, ez ugyanúgy működik kapcsolatban is.

Következő kérdés, mit tegyél? Egy kis kedvesség és figyelmesség ne tudd meg, mennyit segít...

2011. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
csaj vagy?
2011. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!