Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kedvelm a lányt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelm a lányt nem tudom mit csináljak? Az utóbbi időben sokat veszekedtünk minden ok nélkül most meg inkább már kerül talán és látom is rajta hogy szomorú de miért?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt akinek barátja van nagyon megkedveltük egymást a fiu barátnőjével együtt jártunk szorakozni ami nagyon jo volt de aztán most ebben a pár hétben valami történt velünk mivel aproságokon vesztünk össze minden egyes alkalommal most meg már ott tartunk hogy amikor velem beszél alig szol hozám és látni is rajta hogy valami bántja de nagyon amikor kérdezem mi a baj a válasz mindig ugyan az semmi
2012. okt. 23. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Pedig ha nem mondja meg, akkor sajnos nem fogod megtudni, hogy mi baja van.

Amúgy tetszik a lány? Barátsággal semmi gond, de ennél többet ne akarj tőle, ha egyszer barátja van.

2012. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a világ legnagyobb baromsága "ha van barátja barátságnál többet ne akarj".

1. Ha nem olyan viszonyba vagyok a barátjával, ki nem szarja le. Ha eltudom hódítani akkor a srác is megérdemli én is és a csaj is, mert akkor nem is szerette igazából.


2. Ha olyan viszonyba vagyok a barátjával, hogy mondjuk nekem is a jó barátom akkor persze, hogy nem csinálok semmit, mert barátot nehéz szerezni. (de ez más tészta)

2012. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!