Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan félek, hogy elvesztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan félek, hogy elvesztem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Két hete megismerkedtem egy lánnyal, akivel azóta randiztunk 4-5 alkalommal és most járunk. De mióta megismertem, minden nap beszéltünk valamilyen formában, vagy írtam neki, vagy felhívtam. Attól félek hogy így hamar meg fog unni és ugyanaz lesz a vége, mint amikor egy éve, az előző barátnőmmel jártam, hogy egy hónap után dob. Ezen kívül rengeteget bókolok neki, ami lehet, hogy kicsit már idegesítő is. Mióta járunk, sokszor mondtam neki hogy szeretlek, hiányzol és ő is mondta nekem, ami mondjuk jó, de félek hogy hamar hozzászokunk és ez az egész elveszti a varázsát. Félek, hogy hamar vége lesz a kapcsolatunknak, ami olyan gyönyörűen indult. Ti hogy voltatok a kapcsolatotok elején? Milyen gyakran beszéltetek és találkoztatok? Mikor csókolóztatok először?


17/F



2012. okt. 23. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Napi szinten beszéltünk, általában neten, és heti 3-szor, 4-szer találkoztunk, shogx időnk engedte. 1 hét után volt az első csók, Valentin napon. :)
2012. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

ne legyél nyomulós!!az én barátom is az volt, aztán...

szóval.nincs veszve semmi!ilyenre ne is gondolj:)

nem muszáj minden nap hívni..vagy több üzenetet is írni.

elég ha írsz egy jóéjt üzenetet és annyi:)

az se nyomulós se elhanyagolás:)

úgyis észre veszed rajta ha valami nem tetszik neki!akkor meg csak beszéljétek meg!

sok sikert:)

2012. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval ez nyomulásnak számít?
2012. okt. 23. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Azèrt 2 hèt után a szeretlek az őszinte vagy csak formaság?

Megunja 1 hònao utá.? :-o

akkor szerintem örülj,hogy vège lett mert nagyon nem volt komoly.

2012. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én őszintén mondtam. :) Nem tudom, hogy ő is úgy értette -e, de szerintem igen.
2012. okt. 23. 20:40
 6/10 anonim válasza:
embertől függ hogy kinek nyomulás és kinek nem:)
2012. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. okt. 23. 20:47
 8/10 Expi ***** válasza:

Ha latja,hogy telyesen odavagy erte akkor mar nem lat kihivast benned, es elkepzelheto,hogy ez vallik szamara unalmasnak! Ne legyel kiskutya ki folyton nyalizik :)

A lanyok szeretik azokat a pasikat akiket meg kell hoditani,akire fol tudnak nezni mint FERFIRE! Ezert az mellett,hogy bokolgatsz,kell legyen egy kis tartasod is! Csak mertekkel :)

2012. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szívrohamot kapnék, ha 2 hét után olyat mondanál, hogy szeretsz. nem sokat írtál magadról, de szerintem van alapja a félelmeidnek, ha ezeket nézem
2012. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ő nem kapott szívrohamot, hanem csak örült neki és szereti ha mondom.
2012. okt. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!