Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hétvégén belenéztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén belenéztem a szeretőm telefonjába, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Nála voltam és elment wc-re,egy nőtől láttam egy sms-t aki az előző barátnője volt..az állt benne,hogy melyik este lesz jó neki..nekem azt mondta,hogy ezzel a nővel már nem találkozik!Valljam be neki vagy ne érdekeljen?Rosszul esik..De minek kell neki még rajtam kívül valaki????

2012. okt. 23. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mázlista ez a fickó, hogy egyszerre két nővel kavar!
2012. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem beszélgettek dolgokról, h mi lesz ha elválik? Hogyan tovább a ti kapcsolatotokkal?
2012. okt. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Most ez nagyon bonyolult..neki is és nekem is..de beszéltünk ezelőtt egy 2-3 hónapja az összeköltözésről..azóta nem hozta fel..de én sem..
2012. okt. 23. 21:00
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor ideje szerintem ezt letisztázni, nehogy aztán mikor az összeköltözésre kerül a sor, téged még mindig úgy tartson mint a szeretőjét, és rajtad kívül más nőkkel is ismerkedik. Inkább beszéljétek ezt alaposan meg! Ezért nem egyszerű "szerető" kategóriába lenni..
2012. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
"Tudtommal nem írtam olyat,hogy ez egy bensőséges szerelmi kapcsolat" - akkor meg mi a kérdés? kihasznál, te meg hagyod.. ennyi..
2012. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
45%
milyen jogon nézel bele másnak a telefonjába? ez nálam instant váló/szakító ok.
2012. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 MadameViciouse ***** válasza:
88%

Érdekes történet.

A feleségét veled, téged meg egy harmadikkal csal.

Te nem bízol benne, a telefonját nézegeted.

Biztos, hogy ebbe komolyabban bele akarsz menni?

2012. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%
miért kell egy ilyen pasival foglalkozni, aki mindenkit mindenkivel csal? :((((
2012. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
akire amúgy se lehet számitani? :(
2012. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Szeretem..
2012. okt. 29. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!