Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a barátom mobiljába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a barátom mobiljába és a köv üzit találtam: Jó volt tegnap! Maradjon köztünk! Pussz! Sok sikert a holnapi vizsgához! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ezt egy munkatársnőjének írta. Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon szerettem. Kérdeztem tőle van-e más is,mert hogy úgy érzem vmi nem stimmel. Azt mondta nincs senki, én vagyok a barátnője. Sírt egy picit. Majd mondtam hogy úgy érzem elbizonytalanodott kettőnkkel kapcsolatban. és mondta hogy igen. Aztán meg órákig puszilgatott, meg szeretkeztünk, és amikor velem van úgy érzem nagyon szeretjük egymást, úgy hogy most ezzel a szituval nem tudom mit kezdjek. Köszi ha tudtok segíteni!

2012. aug. 10. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Nem nézegetném a barátom/barátnőm telefonját...
2012. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
hát ha egy ilyen üzenet lenne a barátom telefonjába azonnal megölném vagy agyonverném minimum... ezt nem lehet kimagyarázni..
2012. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
ja és azért puszilgatott meg ilyenek mert gondolom megbánta ne légy hülye és dobd a pi.csába!!!
2012. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Kamuzz neki! Mond, hogy valaki megmondta neked, hogy viszonya van egy munkatársával, és , hogy mondja meg nyíltan mit érez a nő iránt, mert te bár szereted őt, nem fogsz ezek után mellette maradni, így, hogy megcsalt!

De nagyon be kell paráztatnod, különben képes lesz és még az utolsó leheletéig hazudik. ( már ha olyan típus)

Aztán szépen bevallja mi történt...és utána már tiéd a döntés, hogy tudsz-e bízni benne.

Azonban, csak azért mert annyira szereted, nem dughatod homokba a fejed...érdemelsz te olyat is, akinek nincs szüksége másra melletted!

2012. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, voltam hasonló helyzetben.... tedd félre mennyire szereted ! Megingott, lehet megcsalt és megbánta, az is lehet, csak beszélgetett az érzelmeiről , ahogy neked is elmondta megingott .... bár számomra ez már szakítás lenne, hogy megingott ..!
2012. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 okoska31 ***** válasza:
78%

Elég egyértelmű, hogy megcsalt.

Ezek után mit akarsz még?

Jó nem volt szép, hogy kutakodtál, de ha már igen - akkor élj az infóval és küld el a fenébe.

ha ezt most megússza, nem fogja abbahagyni, így hiába akarsz neki most megbocsátani, a következők is meglesznek.

2012. aug. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak az a baj hogy annyira szeretem. Még annyit hozzáfűznék, hogy talán azért nézem el neki ezt mert előtte meg én szakítottam vele, kb háromszor. És nagyon rossz volt de mindig hiányoztunk egymásnak és kibékültünk. Azért szakítottam vele régebben mert a szüleivel él meg nem akar felnőni, de amúgy iszonyúan imádott, akkor én még nem voltam vele tisztában hogy ennyire szeretem. Pán Péter szindrómás. 29. éves. És már nem akarom megint ezt a fájdalmat újra átélni, de ha még egyszer bármi gyanúsat észlelek, azt hiszem muszáj lesz lépnem. Azt hiszem sokszor hogy már kifogok teljesen készülni. Aztán ennek vami nagyon szar lesz a vége.
2012. aug. 10. 15:57
 8/16 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod, a te döntésed, de nem lennék szamár, mert a ló még nem lehet az enyém !

Jobban fog fájni, ha ő fog dobni, mert szabad lesz az út a lóhoz !

2012. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:( Hát igen....
2012. aug. 10. 16:13
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak azert volt kedves mert büntudata van.

29 evesen az emberked hogy nem akar felnöni? Könyörgöm inkabb felnövök csak a baratnömmel lehessek.

A parod tipikusan az a pasi, aki elvezi az otthoni kenyelmet. Van egy csaja a rendszeres szexheh, meg hogy a lelket patyolgassa idönkent. Aztan meg haverok buli többi nö.

Dobd ki a fenebe.

2012. aug. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!