Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány/nő, aki KOMOLYA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány/nő, aki KOMOLYAN gondolja az itteni ismerkedést?

Figyelt kérdés

Mindennap olvasok olyan kérdést, ahol lány ismerkedne, nem feltétlen barátilag. Ha korban passzolunk, próba szerencse, írok neki. Végigdumáljuk az estét, egy kis flört is belefér. Általában csak én kérdezek és érdeklődök, ez már egy fura dolog, főleg, hogy ő kezdeményez azzal, hogy kirakja a kérdést. Nem, nem nyomulok, nem vagyok lúzer, van humorom, nem vagyok bunkó és túlságosan kedves sem. És nem, nincsenek közöttünk általában 200 kilométerek. De egy idő után behal az egész. Vagy nem érkezik több válasz, vagy... nem érkezik több válasz. 5-ből 4 esetben. A maradék egy pedig minimum másik országban él.


Kérdezem én: ha már kirakja a kérdést, mégis mi a célja ezzel? De ha már nem érdeklem, miért nem képes odaböffenteni, hogy "bocs, szia"? Férfi-női értelmező kéziszótárt ide, MOST!



2012. okt. 23. 22:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tanulság: aki ilyet kiír nem kell rá reagálni. 24F
2012. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

mert nem akarjuk megbántani a pasikat, ezért csak nem írunk vissza... XD

egyébként én is szoktam ilyet csinálni h csak nem írok vissza ha nincs kedvem beszélgetni vkivel, ez tuti belénk van kódolva... :) 21L

2012. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor legalább visszaírhatnátok egy "bocs, de nem érdekelsz"-t :)
2012. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
jobban megbántod ha nem írsz vissza, mintha azt írnád: pl. nem szeretnék veled többet beszélni, szia. Ha valaki nem reagál az a legfájóbb, de legalább sokat elárul a személyről, minden rosszban van valami jó:) 24F
2012. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nyomokban egoista beszólás következik: különben is, honnan tudja a lány, hogy mit veszíthet? Nem is látott például.
2012. okt. 23. 22:30
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne akard megérteni a nőket mert nem lehet :D
2012. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ne akard megérteni a nőket... néha még mi magunk sem értjük mit miért csinálunk de csináljuk...

"...Fenntartom a jogot h ne mondjam el h mit akarok, és hisztizzek ha nem kapom meg... " ennyi tömören :DDD 21 L

2012. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

De ezek után hogy várják el, hogy normálisan bánjanak velük? Hogy esne nekik, ha én is ezt csinálnám, felborítva az egyensúlyt? Élőben meg bunkóznak, mert ott ugye kapásból látszik, hogy nem vagyok egy Mario Casas, vagy ki az anyám.


Létezik még kivétel? Van még olyan nő, aki azt teszi/mondja, amire gondol, nem pedig az ellenkezőjét?

2012. okt. 23. 22:38
 9/19 anonim ***** válasza:
NEM LÉTEZIK OLYAN. Fogadd el, azt nézd mit tesznek, a többi lényegtelen:D 24F
2012. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem azért "behal" az egész, mert nem érzi, hogy te kellesz neki. Úgy indult, hogy kapcsolatot szeretne, de nem biztos, hogy úgy is végződik. Volt idő az ismerkedéshez, nem? Szerintem mást keress és luxus válaszolni.
2012. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!