Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány/nő, aki KOMOLYA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány/nő, aki KOMOLYAN gondolja az itteni ismerkedést?

Figyelt kérdés

Mindennap olvasok olyan kérdést, ahol lány ismerkedne, nem feltétlen barátilag. Ha korban passzolunk, próba szerencse, írok neki. Végigdumáljuk az estét, egy kis flört is belefér. Általában csak én kérdezek és érdeklődök, ez már egy fura dolog, főleg, hogy ő kezdeményez azzal, hogy kirakja a kérdést. Nem, nem nyomulok, nem vagyok lúzer, van humorom, nem vagyok bunkó és túlságosan kedves sem. És nem, nincsenek közöttünk általában 200 kilométerek. De egy idő után behal az egész. Vagy nem érkezik több válasz, vagy... nem érkezik több válasz. 5-ből 4 esetben. A maradék egy pedig minimum másik országban él.


Kérdezem én: ha már kirakja a kérdést, mégis mi a célja ezzel? De ha már nem érdeklem, miért nem képes odaböffenteni, hogy "bocs, szia"? Férfi-női értelmező kéziszótárt ide, MOST!



2012. okt. 23. 22:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9-10.: Elfogadnám, ha nem sorozatban történne mindez. Néha van kivétel, de mint írtam, ők a világ másik felén élnek.
2012. okt. 23. 22:45
 12/19 anonim ***** válasza:

Aki itt ismerkedik, gondolom már mindent kipróbált, tehát ez az utolsó lehetőségek egyike, na az ne is számítson másra itt.

Kedves kérdező!

Meglehet akivel levelezel jó ideje, az egy idő után megsajnál, és nem mondja az igazat sem, mert megszeretett, nem akar megbántani, mert egy FIÚ!

2012. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én barátilag ismerkedtem itt anno,de soha nem raktam ki róla kérdést. Szimpatikus volt, én is neki,aztán úgy :)


Szóval én a helyedben hanyagolnám a kérdést kiírókat.

2012. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Van ilyen. És?


Meggondolhatja magát bármikor. Ez nem csak a kérdés kiírok tehetik, hanem az élőben ismerkedők is.


Lehet a kérdés kiíró melletted még 15 pasival levelezik, akik nem flörtölgetnek vele 1 óra ismerkedés után, hanem normálisan elbeszélgetnek, ami a kérdés kiírónak jobban tetszik.

2012. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja van ilyen, de közölni se bunkóság. Aki kérdést tesz ki, hogy ismerkedjen azt jobb kihagyni. Tényleg jobb elkerülni az olyat.
2012. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

En meg konkret ismerkedös kerdest nem raktam ki, de többen irtak mar ram. Ha jol emlekszem, mindnek valaszoltam, volt akivel 1-2 level utan abbamaradt, de volt akivel egy honapig minden nap valtottunk emailt. Bar nem cellal indult a dolog, megkedveltem, csak aztan megis abbamaradt, miatta. Szoval valamilyen szinte aterzem a problemadat.

Amugy akik ide irnak ki kerdest (szereny velemenyem szerint) csak az egojukat akarjak növelni, azaltal, hogy egy csomo ismerkedö üzenetet kapnak. De nem hiszem, hogy barmelyik is komolyan gondolja.

En amugy egy sima barati levelezest is tudok ertekelni, söt, neha jobb, ha nem komoly tettel indul a dolog, csak ugy. :)

Hany eves vagy amugy?

2012. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Meg annyi, hogy vannak olyan lanyok, akik öszintek. En pl teljes mertekben annak tartom magam. Nem szoktam megjatszni, hogy olyan vagyok, amilyen nem, csak hogy tetszek valakinek, vagy akarmi. Ami a szivemen, az a szamon.

Elözö voltam.

2012. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
21 vagyok, bocsi a lassú reakció miatt...
2012. okt. 26. 19:25
 19/19 anonim ***** válasza:

a nők is lusták, és várják, hogy meghódítsák őket.

mi a fenére megy vele, ha írogatsz neki, és nem állítasz oda hozzá egy csokorral, hogy TÉNYLEG lássa, hogy TÉNYLEG kellenél neki.


Azt várod, hogy a királylány keressen fel fehér lovon ???

anyám borogass!

2012. nov. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!