Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki változtasson a hozzáállásán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki változtasson a hozzáállásán a kapcsolatban? Minden férfi ilyen?

Figyelt kérdés

A barátommal állandó veszekedés tárgya, hogy nem bízok meg benne eléggé. Tett már olyan dolgokat, akár kicsit, akár nagyobbat, ami miatt lassan teljesen elvesztem a bizalmam iránta. Sokszor előfordult már, hogy megbeszéltünk valamit, és ő az ellenkezőjét csinálta. Azt mondta nekem, hogy próbáljak változtatni ezen a hozzáállásomon, hogy szóváteszem, hogy nem bízom meg benne. Én viszont szeretném, ha Ő is változtatna. De ő azt mondta, hogy nem fog változni, és Őt fogadjam el olyannak amilyen, én változzak.

Szeret...a maga módján. Én próbálkozom, ő viszont nem akar.

Mit tegyek? :( :(


2012. okt. 24. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Ez állandó vita férfi és nő között, ahogy tapasztalom! A pasik szabadságra vágynak, a nők ezt meg nem viselik el, ők birtokolni akarnak. Min szeretnéd hogy változtasson? Miket tett, megcsalt?
2012. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Hanariko ***** válasza:
100%

Az odáig oké, hogy fogadd el, mert az ember alapvetően nem tud (de leginkább nem akar) megváltozni... de akkor hogy jön ő ahhoz hogy azt mondja, hogy te változz meg?

(amúgy a bizalom alapvető, szóval jó, hogy szóvá teszed)

2012. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg. Csak voltak olyan szituációk, amik miatt nem bízom meg benne. pl: Csak azért mond nekem valamit, hogy megnyugtasson, aztán az ellenkezőjét teszi és abból vita van. A múltja is nagyon zavar... De én meg szeretnék változni, hogy vissza tudjam magam fogni, viszont ő nem akar, de azt mondta, hogy rohadtul unja már, és ha én nem változok akkor nem lesz ez így jó...elhagy. Mit tegyek?
2012. okt. 24. 22:18
 4/21 anonim ***** válasza:
Több konkrétumot kellene tudnunk, hogy érdemben tudjunk válaszolni.
2012. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de úgy érzem, te őt akarod megváltoztatni ill. bilincsben tartani, de ez nem fog menni. Valószínű hogy azért ködösít hogy elkerülje a hisztidet. Azt szeretné, hogy a zsarnoki hozzáállásodon változtass. Attól, hogy együtt vagytok, ő nem a tulajdonod és lehet egymás nélkül is életetek, sőt titkotok is egymás előtt. Ha ezt nem fogadod el, el fogod marni magadtól. Akkor fogod átérezni ezt, ha te is elkezdesz élni mellette, barátnőzni, sportolni stb. Hidd el, nagyon jó dolog és ha éreznéd hogy néha milyen jó nélküle, jobban megértenéd őt és ha együtt vagytok, mindketten jobban értékelnétek. Nem bántani akartalak, bocsánat, tényleg jó szándékkal írtam és tapasztalatból tudom, én is álltam már azon az oldalon ahol te, és nem is működött a kapcsolatom.
2012. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Értem amit mondassz, lehet kicsit igazad is van rám nézve, de én csak azt szeretném ha összecsiszolódnánk, nem veszekednénk, viszont ahhoz mindketten kellünk...

Az a probléma, hogy én miatta elvesztettem a barátaimat, nem igazán van kihez forduljak. A kapcsolatunk elején sokszor voltunk együtt, mert akkor még ő ragaszkodott jobban és nem szeretett a baráti társaságomba járni, aztán elhanyagoltam őket...Most viszont én ragaszkodok jobban, úgy érzem, hogy én is szeretem jobban, de már nincs kihez forduljak ha Ő nincs.

2012. okt. 24. 22:44
 7/21 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy nagyon berúgott, erőszakos volt, ordított velem. Azt mondta, hogy nem akar velem lenni, hogy utál velem lenni, hisztis pi**a vagyok...stb. Csupa undorító dolgok. Másnap bocsánatot kért, és mondta, hogy nem gondolta komolyan. Nem tudom, hogy őszintén nem gondolta-e komolyan, vagy csak azt mondta. :(
2012. okt. 24. 22:47
 8/21 anonim ***** válasza:
Tudnád irányítani de csak okosan, kedvesen. Jót tenne neked is ha a régi barátaiddal újra felvennéd a kapcsolatot és néha eljárnál. Mondanád, drágám, holnap szabad estéd lesz, elmegyek a csajokkal, használd ki és te is szórakozz egyet. Jól éreznéd magad, és mikor együtt vagytok, nem lennél olyan feszült, befásult, és ő sem. Ha ez így működne és nem veszekednétek egy idő után, akkor már nem is lenne kedve elmenni a haverokkal olyan sűrűn, inkább veled lenne. Ha felbosszant valamivel, ne hisztizz és ne durcáskodj, felnőtt nő vagy és nem egy óvodás! Számolj 10-ig, vagy 500-ig, ahogy érzed, aztán ha lehiggadtál, mondd hogy szeretnéd vele ezt a dolgot megbeszélni és mondd el neki, ez rosszul esett és célravezetőbb lenne így és így csinálni. Vagyis mindkettőtöknek meg kellene tanulni a megfelelő konfliktus kezelést, te pedig nézz utána a férfi-női szerepek közötti különbségnek. Sok sikert!
2012. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, sokat segített!
2012. okt. 24. 23:04
 10/21 Hanariko ***** válasza:
24%
szerintem itt már nem lehet igazságot tenni. bizonyos szintig a te elvárásaid is okék, meg az is hogy ő nem akar változni senki miatt, de ha ez ekkora probléma és ilyen méreteket ölt, szerintem jobb nektek külön.
2012. okt. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!