Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, aki önként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki önként elkíséri a párját különféle rendezvényekre? Ne adj isten még érdeklik is ezek a programok?

Figyelt kérdés

Az idén már rengeteg különféle rendezvényen részt vettem. (pl. virágkarnevál, dumafüred, lecsófesztivál, kolbászfesztivál, gardafesztivál, bornapok, régebben jártam a művészetek völgyében is.) Viszont mindenhova egyedül mentem. Hívtam a barátomat is, de mindegyikre azt mondta, őt ez nem érdekli, ha akarok menjek egyedül. Mentem. Ezeken az eseményeket aztán rengeteg ismerősre, barátra tettem szert, de mindegyik nő, és ők is azért mentek egyedül, mert a párjukat szintén nem érdekelte semmi. Ezért eddig nem merült fel bennem a szakítás, de most már kezdem úgy érezni, hogy társas magányban élek. Azt viszont nem tudom, van egyáltalán olyan férfi, akit érdekelnek ezek a programok? Mert eddig csak olyanokkal találkoztam, akik azért kísérték el a párjukat ilyen helyekre, mert megfenyegette, hogy vagy jön, vagy dobja.

Az is igaz, hogy ami őt érdekli attól meg engem ráz ki a hideg. Két dolog érdekli, foci nézése a tévében, ücsörgés a haverokkal a kocsmában, ennyi semmi más. Nem rúg be, csak ücsörög nyitástól zárásig a kocsmában 1-2 pohár sör mellett. Ja és közben elfogy úgy napi 2 doboz cigaretta. Ez a harmadik, ami még érdekli.

Nem arról van szó, hogy nem telik rá, hanem, hogy semmi sem érdekli ami engem érdekel.


De ezt tapasztaltam a családomban is, amikor még otthon laktam. Én anyámmal mindenféle helyre mentem, apám meg öcsém meg sehova nem jött velünk. Ha nagy nehezen rá vettük őket, hogy jöjjenek már el velünk, akkor nézhettük a fancsali ábrázatukat egész nap. Úgyhogy végül már nem hívtuk őket sehova.



2012. okt. 24. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én szívesen mennék a barátnőmmel ilyen rendezvényekre.Csak sajnos sokszor fáradt vagyok.Vagy munka van.

F19

2012. okt. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a titok nyitja: a sör:) Az legyen és minden pasi ott lesz hidd el. Egyébként én is nagyon sokat megyek pasi létemre, tehát szerintem nem általános. Mondjuk motorral kicsit más.
2012. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hát én igen, bár elég sok minden érdekel lehet ezért :D sosem kényszerből mentem.
2012. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Gondolom rendezvénytől függ.

A barátod szerintem elmenne veled ilyen rendezvényekre: Oktoberfest, vagy ehhez hasonló Mo-n, Stand up Comedy fellépések, olyan focimeccs, ami érdekli.

2012. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

általában ha munka által van valami konferencia amire elküld a cég, akkor barátnőmet is feliratom, és kettesben megyünk. kicsit olyan mint egy rapid-nyaralás, svédasztal, ha vidékre megyünk hotel, meg mindig akad néhány óra szabadfoglalkozásra :)


f/24

2012. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Diavolino44 ***** válasza:

Az ilyen gasztronomiai dolgok erdekelnek engem is. Imadok fozni, szoval oda tuti mennek! :D

Amugy ha szerted szokd meg, jobbat nem tudok tanacsolni.

27F

2012. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én járok ilyenekre az asszonnyal és érdekel is. Volt olyan is, hogy az egykori kultúregyesületével elkísértem, de az tényleg csak gesztus volt, mert azt gyűlöltem (bár csak a tagság, nem a tevékenység miatt), de ő is elkísért már focimeccset nézni, szóval vica-verza.


Egyébiránt nem tudom, milyen elszigetelt burokban élhetek, de a társaságomban fordítva szokott ez a probléma jelentkezni: a srácokat mindenféle érdekli, és a barátnőjüket nem lehet kimozdítani az iskola/munka, háztartás és a "de édes kisbabaaaaaa" bermuda-háromszögből. A párom folyamatosan ettől szenved, mert baromira lenne igénye lány társaságra, ehelyett rajtam kívül 90%-ban az én cimboráimmal tud programot csinálni, mert a barátnői többsége csak telefonos "sziómizu" típusú kapcsolattartásra hajlandóak. A tavalyi évet kénytelenek voltunk távkapcsolatban leélni, és hétvégén rendszeresen az én legjobb cimboráimmal járt el teázni, sörözni, biciklizni, színházba és hasonlók, mert a saját barátnői kb annyira mutattak érdeklődést, mint a kérdésben említett fickók.

2012. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Úgy látszik rossz helyen élek, legalábbis a 7. válasz szerint. De ezek szerint akkor egyáltalán nem reménytelen találni olyat, akik ezek érdekelnek. Csak eddig rosszul választottam.


Köszönöm a válaszokat.

2012. okt. 24. 14:46
 9/16 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok,hogy minden hová a barátnőmet elkisérem érdekelnek rendezvényekre
2012. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elmennék a barátnőmmel ilyesmikre, főleg, hogy elég érdekes programoknak is tűnnek. Bár a virágkarnevál nem különösebben vonz, megnézném vele, sosem húztam a számat, ha az eddigi barátnőim olyan helyekre hívtak, ahová magamtól nem mentem volna el. De ez kölcsönös volt persze, mentünk tuningkiállításokra, koncertekre, stb., amik engem érdekeltek, de mindig jól éreztük magunkat.
2012. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!