Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy életetek szerelme, akivel minden tökéletes volt, szakított veletek, simán csak azért mert elmúlt a szerelme?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos egy párkapcsolatban minden megtörténhet és meg is történik. Sőt..

Az a baj, hogy nincs olyan kapcsolat ahol mindekét fél egyformán szereti egymást, az egyik mindig jobban...és igen sokszor van az hogy a másikban megszűnik valami, de legalább addig is volt. Persze fájdalmas, de még rengeteg pofont fogsz kapni te is az élettől..


26/l

2012. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze

a "simán csak azért" indokon ne akadj ki

Ilyen az élet!

28F

2012. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. 2 évet jártam az első szerelmemmel, azután ő szakított, mert még kiakarta élni magát és hogy neki ez így most túl komoly. Én nagyon szerettem őt, ezért 2 évig még játszottuk a se veled, se nélküledet, havonta párszor találkoztunk. Szóval megtartott szexelni. Nagyon depressziós lettem abban a 2 évben. Azt hittem, hogy szeret, de utólag már látom, hogy ő akkor már nem. Hála égnek azután elmentem egy másik városba fősulira és megismertem a mostani páromat, ő segített kikeveredni az előzőből.
2012. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod mi az ennél is szarabb?? mikor egy olyan kapcsolatban vagy ahol tudod az a srác akivel mindent megérne számodra,a görög isten a gazdag a joképü az életed a szerelmed és ugy ahogy van kell neked vele tudod elképzelni az életed és elötte senki mellett nem éreztél ilyet,aztán rájösz egy nap hogy a szerelem amit te érzel iránta és annyira titkolod azért van mert reménytelen és viszonzatlan.Na ez kemény.Az hogy dobott mert megunt még tul éled.
2012. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, éppen majdnem 2 hónapja hogy dobott :/ most próbál összejönni az osztálytársammal...a szívem mélyén még halványan szeretem de már kezdem nagyon megutálni mert velem csak káromkodni tud. de úgyis egyszer tuti könyörögni fog hogy adjak neki még egy esélyt ;)
2012. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!