Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti járnátok olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok olyannal akibe még nem vagytok szerelmesek, de nagyon szimpatikus nektek?

Figyelt kérdés
kb 2 hónapja beszélgetek egy sráccal, már találkoztunk is, ő nagyon szeretne engem és igazság szerint én is, de nem tudom bele vágjak e ha még nem vagyok szerelmes...

2012. okt. 25. 17:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én még soha nem jelentettem ki, hogy te, eltelt 3 hét szerelmes vagyok, járjunk!

Hol van a határ a járás és a randizás között? Mi van, ha valakinél nem alakul ki 2 hét után a szerelem? 1 hónapig akkor csak randizgattunk nem jártunk? Ha valaki megkérdezi, mióta vagy együtt a pároddal, akkor azt a napot mondod amikor is beléd csapott a szerelem? Találkozgatni kell, ismerkedni és majd magától alakul, hogy szerelem lesz e vagy sem, nincsen egy éles határ, hogy na, a 19. naptól járunk és nem csak találkozgatunk. Nem tudom, hogy lehet 8 találkozó után valakibe szerelmesnek lenni.

Én meg rengeteg olyat látok aki 2 hét után már jaj, de szerelmes, aztán 2 hónap után meg szakít, mert megismerte a másikat, ami már nem volt annyira megnyerő.


Úgyhogy kedves kérdező kislány, ha szimpatikus akkor annyit találkozol vele amennyit akarsz, kötetlenül, amíg jól érzed magad, aztán ha továbbra is kellemes társaság, meg fogod szeretni, ha nem akkor ez van...

2012. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a randi és a járás között az a határvonal, amikor már úgy gondolsz a másikra, mint a párodra. Meg mondjuk a kezét nem fogom meg akárkinek. És pl én általában az első csóktól számítottam mindig a kapcsolatot.
2012. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az első kölcsönös "szeretlek"-től is lehet.
2012. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!