Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mit csináljak?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit csináljak?! Igazából csak visszaigazolásra lenne szükségem, mert valószínűleg én szerelmesen másképp látok dolgokat mint egy kívülálló.

Figyelt kérdés
Igazság szerint lassan már mondhatom azt, hogy bele szerettem a tanáromba, amikor meglátom az iskolában beleremegek, elkapnak a hőhullámok, hirtelen eltudnék ájulni, ugyan akkor elszeretnék bújni előle, de mégis akarom, hogy lásson. Ez az első évem ebben az iskolában gimnazista vagyok, mind idáig külföldön éltem és most egyedül egy távoli rokonomhoz költöztem vissza magyarországra.16 éves vagyok, viszont csak kilencedikes ezen belül nyelvi előkészítőre járok, egyszer megbuktam külföldön a nyelv miatt, ami azt jelenti hogy ebben az iskolában még hátra van több mint 4 évem. Volt itthon egy barátom fél évig, és akkoriban még csak felfigyeltem a tanárra, de nem mozgatta meg a fantáziámat viszont elkezdett jeleket küldeni felém, amit lehet csak én akkorok érdeklődésének hinni. Ez felemésztette a kapcsolatomat is. Ezek alatt az apróbb jelek alatt ezeket értem: mindig megtalálja a módját hogy hozzám érjen, rám bízza a naplót és ott állok egy tollal a kezemben míg ő vissza nem jön, holott mással nem csinálna ilyet, ha valakinek próblémája van őt még ha végig is hallgatja csak legyint rá, viszont ha nekem vannak gondjaim mindig érdeklődik és addig jön utánam amíg el nem mondom neki, sajnos elég sűrűn van, nincs egy ember se akire számíthatnék itthon, lehet ennek is betudni hogy vonzodom hozzá, hogy egyedül vagyok, folytatom a jeleket: gyakran váltunk e-maileket, én kezdeményeztem az e-mailezést mindig találtam valami kérdést amire szükségem van a válaszára, és ezekre ilyen válaszokat kapok "elkényeztetsz" meg hasonlóak az iskolában gyakran bejön az osztálytermünkben, ha ép beteg vagyok, kérdezget mindenkit,hogy hol vagyok mi a bajom, szünetekben mindig rám figyel, hülyesékedik velem, mindig engem kér meg,hogy segítsek neki, most például kért tőlem egy szívesség, megbeszéltük tegnap este e-mailben, hogy ma az iskolában az egyik szünetben feljön velem és megbeszéljük, de elfejetette iskola után kaptam egy e-mailt,hogy ne haragudjak, csak annyi mindent kellet ma elintézni, hogy teljesen ki ment a fejéből, és még egyszer ellnézést kért, nekem azokból a levelekből amiket váltunk az jön, le hogy másképp kezel felnöttnek tart,megbízik bennem, és szerintem már azért is nagyon felnőttnek tart, hogy ennyi mindent élek meg már ilyen fiatalon, beszélek két nyelven, egyedül költöztem haza és itthon is teljesen a saját lábamon állok, soha nem mondtam el neki a próblémáimat de apróbb dolgokat mindig megtudta valahonnan, nagyon szeretném elmondani neki, de még sem kezdhetek bele csak úgy egy ilyen e-mailbe. Szervezett az iskolában egy közös programot amiről tudja hogy nagyon szeretem, és rendszeresen járok egyedül is és kérdezte hogy én megyek e vele, elöször nem akartam majd meggyözött és megyünk. De az az igazság, hogy nem ismerek senkit azok közül akik mennek és rajta kivül még 2 tanár lesz ott, szóval még csak vele sem lehetek végig, de azért megyek. Szóval a végére teszem a kérdésemet, szerintetek ezt csak én tudom be érdeklödésnek vagy valóban érdeklödik irántam?
2011. márc. 18. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Feléig olvastam kb.. Megbízható diáknak gondol, ennyi, egy felnőtt "tanár korú" ember remélhetőleg nem akar semmit egy 16éves diákcsajtól..
2011. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha meg mindenképp "össze akarsz jönni vele" amit nem tanácsolnék, akkor szerintem mindenképp várj addíg, amíg nem lesz már a tanárod..
2011. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazság szerint fogalmam sincs mit csinálnék, nekem már csak a barátsága is elég lenne, benne megbízok és szeretnék megosztani vele néhány dolgot, csak nem tudom, hogy kezdjek bele, ő az egyetlen ember aki képes megérteni. De mégsem írhatok neki csak úgy egy e-mailt amiben leírom milyen dolgok nyomják a lelkemet.
2011. márc. 18. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!