Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit csináljak? Azért ide írom ki ezt a kérdést, mert úgy gondolom, hogy talán egy kívülálló jobban átlátná.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel a nyáron ismerkedtem meg. Először nem volt semmi, de aztán egyre jobban tetszett, mostanra pedig már szerelmes vagyok belé. Kb. három hete megkérdezte, hogy járnék-e vele, de én meg a hülye fejemmel nem válaszoltam, mert sosem voltunk egyedül. Ugyanis a haverjaink mindig ott voltak, én pedig nem akartam úgy felelni neki, hogy nem kettesben vagyunk. Napokig ment ez, aztán arra jutott, hogy mivel ő nem érdekel engem(de ez persze nincs így), békén hagy. Vertem is a fejem a falba, de ez mellékes... :')

Ezután már nem kérdezgetett engem, de ugyanúgy hajtott rám, ölelgetett és puszilgatott. A múlt héten pedig egyszer kettesben maradtunk, és csókolóztunk. Azóta természetesen nem voltunk magunkban egy alakalommal sem -__-" Most viszont van egy másik lány, aki bejön neki, és mintha azt hallottam volna a szájából, hogy "most őt akarom felszedni." Rám még mindig nyomul, csak úgy mellékesen... Nem tudom, hogy vagy én vagyok kib*szott süket, vagy pedig csak ő egy szemétláda. De én meg szeretem Őt. És fogalmam sincs, mit tegyek...


2010. szept. 5. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondj neki IGENT. :)
2010. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú, hát biztos az, hogy valóban akar valamit attól az állítólagos lánytól? Nem pont ő intézte úgy, hogy a füledbe jusson a dolog?:) Lehet hogy csak féltékennyé akar tenni illetve cselekvésre késztetni. Vagy pedig csak csajt akar, és ha nálad nem jött be, próbálkozik is rögtön másnál. Na de ne legyünk pesszimisták, bocsi, csak ez is eszembe jutott, de szerintem inkább az első variációról lehet szó. Mindenképp oda kéne menned hozzá, hogy megbeszéld vele a dolgot. Mondd el neki, hogy e tudnál képzelni vele egy kapcsolatot, és sajnálod, hogy eddig olyan hülyén jött ki ez a dolog köztetek. És megkérdezheted esetleg azt is, hogy tényleg kell-e neki az a lány, vagy nem. Rosszul jött ki, de ha kézbe veszed a dolgokat időben, akkor semmi baj:)

19/l

2010. szept. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Féltékennyé akar tenni.

Tutibiztos:)

Hajts rá (ő már nem fog) kapd le és tedd fel neki te a kérdést!

2010. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Ha lesz bátorságom, akkor beszélek vele :)Azzal a másik lánnyal, az évfolyamtársával nem tudom mi a helyzet, szóval szerintem először kiderítem. :D
2010. szept. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!