Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép, csinos, aranyos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép, csinos, aranyos, de igénytelen. Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés

Elég közel kerültem egy lányhoz a suliból, jófej, eléggé bírom, sokat szoktunk beszélgetni, de elég igénytelen (vagy ápolatlan? nem tudom melyik a jó szó)

Ha egy kicsit törődne magával ő lehetne a legjobb csaj a suliban.

Szerintem az alapok sem általánosak nála, szerintem nem fürdik csak 2-3 naponta, mert van amikor már elég kellemetlen szaga van, nagyon leizzad, izzadsággátlót sem használ. A haja szép, hosszú, szőkésbarna, de ritkán mossa azt is, szinte mindig fénylik a zsírtól és össze van kócolódva, meg igazából semmilyen alakja nincs. Az arca szép, nem pattanásos, tök szép zöld szemei vannak, és egy minimális smink tök jól állna neki, de sosem sminkel. A fogai nem a legszebbek, eléggé sárgák és kellemetlen a lehelete, gondolom nem gyakran mos fogat, na meg egy fogszabályzóra is szüksége lenne. Az alakja tök jó,szép nagy mellek, formás popó, magassága is jó.

Az öltözete se túl csajos, felül póló, alul cicanaci, meg van egy koszos kopott tornacipője. Semmi magassarkú, szoknya, elegáns ruha. Eléggé zárkózott, nincs túl sok barátja, inkább olyan magánakvaló. Sulival nincs gondja 4 es feletti az átlagja.

Nem tudom milyen az anyagi helyzetük, de szerintem nem lehet valami jó, lehet a miatt ilyen. Gondolkoztam ha összejönnék vele, vajon lehet e rajta finomítani. Milyen esélyek vannak erre vajon?

Reggel felkelne 30 perccel korábban, egy gyors zuhany, fogmosás, fésülködés, egy kis alap smink és már sokkal jobb lenne. Utána vehetne új ruhákat, elmehetne fodrászhoz, rakatna egy fogszabit, és kb mindenkinek csorogna utána a nyála. :)



2012. okt. 26. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira bírod ezt a csajt és segíteni akarsz neki, akkor tedd azt! :) Rá lehet vezetni az ilyenekre szépen is az embert, de ehhez persze az 1. lépés, hogy megtudd miért ilyen.

Itt nekünk könnyű ítéletet mondani, de te ismered jobban. Ha fontos neked, akkor próbálkozz! :)

2012. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ez már nagyon durva :OO

az hogy nem sminkel az még nem is baj de a többi....

nem szokták emiatt baszogatni a suliba?? vagy senki se szolt még neki hogy ezt nem így kéne?? minden tiszteletem hogy képes vagy egy ilyen csajjal jóban lenni. engem kiráz tőle a hideg, az hogy még egy haverom ilyen legyen az egy dolog mert vele nem kerülök "közelebbi" viszonyba viszont hogy ilyen csajom legyen az kizárt ://

16/f

2012. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
mi a téma fürödtél ma??
2012. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik egész jól összejöttünk. Tegnap randiztam vele, a száján kívül nem volt gond, de azon segített a tictac. Megint rengeteget beszélgettünk, szerencsére bőven van közös témánk, este hozzám jöttünk fel "filmezni" ami jó volt, és szépen tudtam közölni vele h. borotválkozzon az intim területeken és ez egyúttal jó kifogás is volt arra hogy a fejemet oda vigyem, mert eléggé féltem milyen illata lehet a dzsumbujnak. Neki ez az első alkalom volt, amit elég későn tudtam meg. Elég könnyen adta magát, de nem csodálkozom rajta mert már régóta belém volt zúgva csak nem merte mondani. Még szerencse hogy maradt tictac mert reggel nagyon büdös volt a szája, amin nem is csodálkozom igazából, mert este beleláttam a szájába és a hátsó fogai szét vannak feketedve. Szóval legközelebb valahogy a fogak egészségét fogom felhozni neki.
2012. okt. 30. 13:32
 15/18 anonim ***** válasza:
hát öreg ez már tényleg a legalja
2012. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mert miért is?
2012. okt. 30. 14:50
 17/18 anonim ***** válasza:

az hogy ne vagy képes egy normális nőt összeszedni ezért a "kőnyű prédából" próbálsz elviselhető csaj csinálni hogy legyen kit dugnod enélkül hogy hánynál.

nem tudom hány éves vagy de én 16 évesen is érettebbnek érzem magam nálad.

2012. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek nem tudom mi értelme volt, ha elintézted a dolgot... No meg "Összejönnétek vele?" szerintem inkább úgy kellett volna kérdezni, hogy: Összejöjjek vele?

De amúgy szép volt tőled, amit érte tettél (eddig) ;)

Csak így tovább.

2012. dec. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!