Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még szép, aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még szép, aranyos, csinos nők, akik okosak, kedvesek és szeretnek takarítani, mosni, főzni?

Figyelt kérdés
Családot szeretnének és elsősorban a férjükért és a közös gyermekeikért élnének?Akiknek első a család és csak második a karrier.Persze a férje biztosítja a megfelelő egzisztenciális körülményeket családjuk számára.
2009. nov. 12. 18:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Húúú erre milyen válaszok lesznek xD
2009. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak..........XD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!21/L
2009. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
24F.Jah és még hűséges is legyen és ne kelljen naponta sz.tk.ni ha épp fáradt a férje,értse meg.kezdem úgy érezni,hogy emancipuncik és szinglik taszítják tovább a társadalmat a végső szakadék felé.Hölgyeim nézzenek magukba!Tisztelet a kivételnek.
2009. nov. 12. 18:19
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Érthető, hogy ilyen lányt akarsz, de most komolyan te szeretsz pl füvet nyírni vagy kocsit mosni?? :D Azért mégse várhatod el, hogy mindent a nő csináljon. Jó lenne ha nem cselédet sem anyapótlékot keresnél hanem NŐT nagybetűvel érted? Persze egy idő után ezekre is hajlandónak kell lenni. Ember azért gondolkozz is.. Én pl max főzni szeretek, de azt is csak azért mert utána van benne valami jó is ;). Ha te biztosítani tudod, hogy a nő otthon maradhasson a gyerekkel akkor rendben van. De azért egy Átlag férfi sajnos nem keres annyit, hogy ez tömeges lehetőség legyen.. De figy, az se jó ha az ember egész nap otthon gubbaszt és eltunyul testileg agyilag, amit nem használsz az elsorvad ennyi. Egy szeretkezés meg jól felfrissíti a nőket a sok punnyadás után. Megérthető ha fáradt vagy, vagy ő fáradt, de utána kárpótoljon az elhalasztó. ;)
2009. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Mielőtt még azt hinnétek hogy öreg vagyok akkor most mondom, hogy csak 18. :DD
2009. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem. ahogy te sem vagy tökéletes, nő sincs. Ne is keress.
2009. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

holéálsz te a 20. században???a nőknek is joguk van dolgozni....te most úgy írtad le ezt h a pasi az úr anő meg legyen az alárendeltje....mégjó h nem akarod verni ha nem úgy csinál vmit ahogy te mondod.....vagyél egy szép inteligens rabszolgát akit akkordugsz csak meg amikor uraságodnak kedve tartja...jajj boccs...már beszüntették azt h vkinek ne legyen szabad akarata....

mellesleg ha csak akérdésedet nézzük és atöbbit nem akkor:lesznek ha lesznek helyes aranyos jó megjelenésű,pasik akik okosak kedvesek szeretnek főzni, mosni takarítnai, és TISZTELIK A NŐKET!!!

2009. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

Hahó, ébresztő! Köszöntelek a 21. században! Manapság a nők is dolgoznak, és ez így van ez jól, mert senkit nem lehet bezárni otthonra, mindenkinek joga van a produktív munkához. A férfiaktól sem kell elvárni, hogy egymaguk tartsák el a családot - ez Neked is jó, mert nem fordulsz fel 50 évesen a stressz miatti betegségtől. Így a reproduktív munkákat (házimunka, gyermeknevelés) nők és férfiak megosztják egymással. Mindenki jól jár. A nők érvényesülhetnek is, a férfiak pedig jobb apák lesznek.


Jóindulattal tanácsolom, tényleg formáld át a gondolkodásod, mert így nem lesz barátnőd... Ha egy nő szép, és főleg okos is, akkor biztosan vannak önmegvalósítási igényei IS, és valószínűleg tartja is magát valamire egészséges szinten, tehát nem mellesleg tiszteletet fog elvárni, nem azt, hogy a szolgádnak, házicselédednek tekintsd.

2009. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
18:35 vagyok én pedig 16 vok
2009. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Na a 18:35 és a 18:37 azok a válaszok amikre céloztam xD

1. voltam xD

2009. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!