Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ez tényleg olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ez tényleg olyan nagy probléma?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem szeretek diszkóba járni. A sok füst(füst miat piros lesz a szemem, és könnyezni kezd) a tömeg, a nyomott levegő engem nagyon zavar, meg kicsit szégyenlős is vagyok. Próbáltam megváltozni, gondoltam hátha megszokom, de kb 10 perc, mire leküzdöm a gátlásaim, utána 15-20 percig érzem magam jól, aztán már csak muszályságból vagyok ott. Oly annyira nyomaszt a disco, hogy volt olyan barátnőm, akit 30 perc után otthagytam, és elmentem haza. Minden barátnőmmel ezért volt a civakodás, hogy ő akar menni, én meg nem, de nélkülem meg nem akarom hogy menjen.

Ez a diszkózás olyan kiba...ul fontos ? Máshova szívesen megyek közös program gyanánt... (pl strand, vendéglő stb...)



2012. okt. 26. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát mért jössz össze olyannal, akivel nem közös az érdeklődési-kikapcsolódási körötök?
2012. okt. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 TOMAtm ***** válasza:
60%
hát b*sszál be istenesen aztán úgyis lesz*rod...
2012. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Ne hallgass az előzőre! Nem megoldás az,hogy beb.aszol...

18 éves lány vagyok és 1x voltam az életembe discoba ( az is diákbál volt) Egyszerűen nem vonz, másban lelem az örömömet...:) Amiket írtál programok számomra is sokkal kecsegtetőbbek, egy szó, mint száz NE Változz meg soha valaki kedvéért!:) Remélem találsz magadnak nem csak egy barátnőt, hanem egy lelki-társat!:)

2012. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit vonz a diszkó, pláne az értelmesebb réteget nem.

Válassz normális barátnőt, ne olyat, akinek egyetlen hobbija, hogy rázza magát. Nem csak diszkósribik vannak a világon.

2012. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb, mint azok az ostoba világtalan gyökerek, akik azt hiszik, csak mert túl bénák és rondák ahhoz, hogy diszkóba járjanak, ezért elkezdik terjeszteni, hogy milyen buta, aki odajár és hogy csak ribancokat lehet ott találni. Csak közlöm, hogy pl. az egyetemisták 99%-a jár el diszkóba hetente, ők meg nálad jóval értelmesebbek.


Jah és mellesleg nem lehet diszkóban cigizni, nem tudom milyen füst zavarja a szemed

2012. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Nos ez nem annyira gáz.

Valóban olyant valakit kellene beszerezned,aki nem az a discos fajta,ha meg mégis csak olyan barátnőd van,akkor ezt neki meg kell értenie hogy te nem szeretnél,jó lenne ha találnátok helyette közös programot...

Sok sikert

2012. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gondolom annak, aki nem a strandot, meg a vendéglőt szereti, hanem a disco-t és elvárod tőle, hogy lemondjon a kedvenc szórakozásáról, annak biztos kellemetlen. Főleg, ha 30 perc után még ott is hagyod. Olyan párt kéne keresned, akivel olyan típus, mint te és hasonló az érdeklődési körötök.
2012. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én se vagyok egy nagy partiarc. Házibulik, baráti össeröffenések, ezekkel semmi bajom, effektíve a diszkóktól kiráz a hideg, elmegyek, bírom egy óráig, aztán hazajövök és még három hétig azon füstölgök, hogy micsoda időpocsékolás volt.

Ezt eljátszottam 3x, hátha megkedvelem a dolgot, de nem. Eleve mindenki betonrészeg, akárhol voltam, akármilyen emberek között, fiúk-lányok MINDENKI, mindenki taszigál, neked jön, rád hány, halláskárosult leszel, semmit nem ihatsz, mert mindenbe drogot kevernek, meg úgy alapvetően kommunikálni sem tudsz senkivel, mert ha a fülébe ordítasz is alig hallja a mit mondasz neki.

Úgyhogy engem aztán kvára hidegen hagy a dolog, nem szeretek otthon ülni, de diszkózni sem. És ezzel nem vagyok egyedül szerintem.


21L

2012. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

5., szóval szerinted aki nem szereti a diszkót, az mind ronda és gyökér?

És még mi vagyunk a gyökerek?! :D

2012. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18:37 Olvasd el drgám mégegyszer, amit írtam, hátha másodszorra sikerül értelmezni. Gratula haver, égesd csak magad:D
2012. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!