Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire van esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van esély arra, hogy úgy legyen két barátom, hogy tudnak egymásról és nem zavarja őket?

Figyelt kérdés

Én szívesen járnék két sráccal egyszerre, de nem tudom elképzelni, hogy ezt bárki más preferálná rajtam kívül. Biztos, hogy valahol a világban volt már hasonló, de ez vajon mennyire gyakori? Mennyire lehet kivitelezni?


Ha esetleg valakivel megtörtént, akkor elmondaná hogy?

Főleg arra gondoltam, hogy 3-asban lehetne szexelni, szóval ezért lenne 2.


Ez mennyire beteg ötlet?


2012. okt. 26. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem beteg ötlet, csak nehéz olyan két fiut találni akik ezt elviselik. (Mennyi idös vagy? Esetleg egy trükköt priviben irhatok, ami egy bnömnél bejött.)
2012. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy két pasi dugjon, akkor az lehetséges :D


Az, hogy mindkettő a barátod legyen úgy, mint egy rendes párkapcsolatban és mindkettő kényeztessen, fordítson rád energiát az nem olyan valószínű. Ha én lennék az egyik pasi, benne lennék egy hármasban vagy csak sima szexben, de úgy, hogy minimális energiámba és pénzembe kerül. Ha már foglalkozok veled, kedves, megértő vagyok veled, szeretlek, akkor elvárom, hogy én legyek neked az egyetlen. Különben erős kihasználásnak érezném, hogy én vagyok a párod és más valaki szexel veled.


Szóval ha csak szexre kell a két fiú akkor rendben van. Ha azt akarod, hogy két férfi törődését egyszerre megkapd.. ez elég nagy kihasználás és önzőség, visszataszító dolog lenne.

2012. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!