Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes újrakezden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes újrakezdenem vele?

Figyelt kérdés
Az exbarátommal fél éve szakítottunk és régóta tudtam, hogy már mást szeret. Most megint velem akar lenni, és bizonygatja, hogy hiányzom. De szerintem csak nem jött össze neki a másik lány. Nem hiszem hogy újra engem szeret. Szerintetek?

2012. okt. 27. 00:20
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerezd vissza! :)
2012. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem érdemes.
2012. okt. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtad,hogy mást szeretett már akkor is akkor újra megteszi!Hagyd a pics*ba!
2012. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se érdemes újrakezdenetek.
2012. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem véletlen lett vége...annyi más ember van a földön
2012. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Expi ***** válasza:

Hianyzol.....es most vajon meddig fog >szeretni<??? Mig valaki megint nem kerul kepbe ,hogy le tudjon cserelni???

Ez a vonat mar elment..! Nem erdemes megint beleverned magad egy szamodra fajdalmas szituacioba! Hiszen te sem hiszed,hogy szeretne...akkor?? Ne pazarolj tobb eenergiat ra!

2012. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De folyton bizonygatja, hogy szeret. Bár amikor találkozunk nem akar megölelni sem, tartózkodó velem. De miért hazudja akkor, hogy szeret??
2012. okt. 27. 01:01
 8/13 anonim ***** válasza:

lehet hogy szeret, de nem változott semmit sem

az ilyen újra összejövök az exemmel project szerintem 95%-ban halott ügy, értelme sincs..

2012. okt. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak a töltött káposzta jó felmelegítve!

Ha sikerült már 1x elengedned,ne hagyd,h játszon veled!

Így járt!

Az meg sokmindent elárul,h hozzád sem ér.

2012. okt. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd, hozzám az exem majd' 1év után akart visszajönni, úgy, hogy nem volt közben neki más senki, és igazából nem is voltunk kimondva együtt, és nem is szakítottunk, csak ő kijelentette, hogy neki kell a tér, meg az életét akarja építeni, etc. és lelépett. Eltűnt, mint mondtam, 9 hónapra. Aztán 9 hónap után keresett fel újra, hogy beszélgessünk, de akkor nekem már volt valakim, akit azóta is kitartóan szeretek. Amint ezt megtudta, rögtön örömmel gratulált, hogy örül neki, hogy boldog vagyok. Eltelt kicsivel több mint 3 hónap, és most jelentette ki, hogy ő újra akarja kezdeni velem, és hagyjam el érte a Kedvesemet.

Nem tettem meg.

Ha valakinek esélye van a boldogságra, akkor ragadja meg, amikor adódik, ne halogassa!


26/L

2012. okt. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!