Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes újrakezden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes újrakezdenem vele?

Figyelt kérdés
Az exbarátommal fél éve szakítottunk és régóta tudtam, hogy már mást szeret. Most megint velem akar lenni, és bizonygatja, hogy hiányzom. De szerintem csak nem jött össze neki a másik lány. Nem hiszem hogy újra engem szeret. Szerintetek?

2012. okt. 27. 00:20
1 2
 11/13 kata666 válasza:
Ne! Hagyd a fenébe, ha annyira szeretne akkor nem szeretett volna akkor más lányt! Szóval szerintem ne menny vissza hozzá de te tudod!
2012. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
en is osztom a tobbiek velemenyet,raadasul ha meg te is erzed,hogy nem teged szeret,akkor halva szuletett otlet.ne kinozd magad,engedd el es probalj meg ujra boldog lenni! sok sikert,fel a fejjel :-)
2012. okt. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs ló, akkor jó a szamár is nem? Majd ha jön egy ló, otthagyjuk a szamarat.


Kár lenne egy ilyen srác után futnod.

2012. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!