Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdjek vele vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek vele vagy még inkább várjak?

Figyelt kérdés

Néhány hete randizgatok egy sráccal, előtte lett vége az 5 éves kapcsolatomnak. Nagyon jól elvagyunk, meg remekül összeillenénk, mint pár, szeretné is, ha együtt lennénk, de mondtam, hogy ez még kicsit korai lenne, meg úgy érzem, hogy a volt barátommal szemben nem lenne fair, ha ilyen hamar lesz másik barátom. Ezt meg is értette és tiszteletben is tartja, bár attól függetlenül ugyanolyan, mintha egy pár lennénk. Viszont ilyen helyzetben, hogy ténylegesen nem vagyunk együtt, nem lenne gáz, ha lefeküdnék vele? Nagyon szeretném, de persze ha ezzel elrontanám a dolgokat, akkor kibírom még...

21 évesek vagyunk mindketten


2012. okt. 27. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Felnőttek vagytok, ha szeretnél már lefeküdni vele, akkor hajrá.:) Szerintem ezzel nem rontanád el a dolgokat, biztos ő is szeretné már.
2012. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. sztem ne az legyen a fontos, h mit gondol az exed

2. most nem értem együtt vagytok vagy nem?? de ha úgy érzed, hogy ez egy rendes kapcsolat lehet, akkor sztem hajrá :) azért "néhány hét" hosszú idő :)

2012. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már az előző pasidon túl vagy visszanézni meg tök fölösleges szerintem nem fogja érdekelni hogy mit csinálsz.

Szerintem nyugodtan lefeküdhetsz vele sőt már el is kezdhetek együtt lenni ne akadályozón meg hogy most szakítottál ha szeretitek egymást akkor mindegy hogy mit gondol a régi párod!

2012. okt. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!