Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

nagyon féltékeny vagyok egy nőre, aki a barátom társaságában van.

És szerintem meg is van rá az okom!

Az a nő mindig ott van ahol a barátom ! Engem a pasim nem visz magával

bulizni azzal a szöveggel hogy ő nem tudná magát jól érezni mert csak

azt figyelné kik jönnek rám ! Ez a nő folyamatosan lájkolgatja

minden kiírását a pasimnak ! Ja és a Pasim is egyik nap lazán

15 képét végig lájkolta a csajnak! Ami nekem sok. Mert bevallotta

azt is hogy igen jó csaj és tetszik neki.. de hogy semmi több.

Én nem tudom elviselni hogy ez a nő mindig ott van a nyakába és

nem látom mit csinálnak. Flörtölnek e. Pedig úgy érzem igen :/

A csaj mindenkinek azt meséli nevetve hogy az én pasim szerelmes belé.

Egy nő ilyet ok nélkül nem mond szerintem :/ Még ő elmegy bulizni ahol

ott van ez szuka is én addig itthon ülök és a sírógörcs kerülget a féltékenységtől :/

Úgy érzem több van közöttük mint barátság, és ez az őrületbe kerget !


2012. okt. 27. 21:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy egy héten többet látja a csaj és több időt vannak bulizni együtt mint amennyit velem tölt :/
2012. okt. 27. 21:23
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én nem csodálom, hogy féltékeny vagy , ki ne lenne a helyedben? Nem tudsz mit csinálni ezzel...El nem tilthatod tőle..Viszont szerintem is több van köztük.Ha nem lenne akkor elvinne magával bulizni, viszont igy fél hogy kiderülne a dolog... Ezt onnan gondolom mert kavarok egy pasival, igy bulikban smárolunk stb, viszont neki van barátnője és ő mondta hogy a csaja el akar vele jönni bulizni de ő nem fogja elhozni az tuti nehogy kiderüljön...

21L

2012. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha van olyan ismerős aki egy helyre jár velük, akkor ki tudja neked deríteni..
2012. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az meg elég hülye indok,hogy azért ne tudná jól érezni magát mert azt lesné mennyien repülnek rád...mekkora kamu. Ha együtt vagytok szórakozni akk nyilván folyton együtt táncolnátok és falnátok egymást...aközbe meg nemhinném hogy sokan próbálkoznának :D
2012. okt. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Beszélj a barátoddal. Tök jó fej lehet, hogy ilyen lazán vállalja hogy tetszik neki a csaj, nagyon sokat gondolhat rád az a bunkó -"-

amit pedig a csajszi terjeszt az hab a tortán! Bocs, de szerintem az ilyen bunkók pont összeillenek.

2012. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán jár olyan ismerősöm oda ahol ő van. De akkor ezek szerint csak nem én túlzom el a dolgot :/ de nagyon rossz érzés ez .. ennek a nőnek a nevét meglátom és a plafonon vagyok. persze ezt a a barátom felé nem mutatom mert ha még sincs semmi köztük nem én akarom pont a karjába lökni :/
2012. okt. 27. 21:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam hogy legutóbb mikor szeretkeztünk a felénél abbahagyta. ő se ment el.. egyszerűen abbahagyta és azt mondta most túl fáradt :/ pedig már két hete voltunk együtt. és tudta nagyon jól hogy aznap nála alszom..
2012. okt. 27. 22:07
 8/11 Eve20 ***** válasza:
Fúh, nagyon kilennék én is a helyedben. Viszont én tuti azt csinálnám, hogy amikor elmegy bulizni, és tudod, hogy ott lesz az a csaj is, te is menj el sunyiban, és nézd meg hogy hogy viszonyulnak egymáshoz. Persze, ne legyél feltűnő. Nézd meg, hogy flörtölgetnek e, netán smárolnak vagy valami, ha igen akkor is csak csendben lépj le, és otthon vond kérdőre.
2012. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez undorító .. radikális, de az ilyeneket a farkuknál fogva köttetném fel

az utolsó taktikája nem rossz, csak nagy önuralom kell hozzá, de amint látom, annak nem vagy hiányában :) vigyázz, ha meglátod őket, nehogy annyira kiakadj, hogy odamenj, és jelenetet rendezz.

én a helyedben pont annyira venném szarba, mint ő téged. ha látod, hogy tényleg valószínű, hogy több van köztük, ne keresd többet, figyeld hogyan reagál stb. bár én lehet nem lennék ilyen türelmes, és még aznap kidobnám, szó nélkül.

2012. okt. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a nagy jelenetrendezős típus. Mert nem süllyedek sosem erre a szintre.Főleg azért sem mert csak a csaj alá adnám a lovat ezzel.. és meg is aláznám magam mindenki előtt. Na meg szerintem egy pasinak is jobban fáj ha nem azt látja hogy hisztizek a féltékenységtől hanem rideg vagyok vele..
2012. okt. 28. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!