Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg írjam neki amit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy fú akivel régebben voltunk együtt.. kb. 5 hónapja..

De szakítottunk mert nem ment nekünk...

de már rájöttem hogy hiányzik nekem és vele szeretnék lenni...viszont ő találkozgat más lányokkal stb. de ahogy az egyik közösségi oldalon kiírtam idézeteket rámírt hogy mi van velem és hogy kinek szólnak az idézeteim..

mit tegyek? megírjam neki amit érzek? vagy tartogassam továbbra is magamba? :/


2012. okt. 27. 23:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
nekem mindegy mit csinálsz csak szólj a barátnőidnek is meg magadnak is hogy ne irogasssatok ki idézeteket fészbukra mer krvagáz meg szar meg a kutyát se érdekli sőt idegesít az a sok semmitmondó közhelyszarság amit irogattok
2012. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%

igen B+ éld ki magad a facebookon nehogy odamenj hozzá te buta liba. *-*:$:DDasdsajf jelölj IIIĐĐÉÉÉZETEK **-***


ugye? -.-

2012. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

hát b*szódjatok meg .. ! :D

ez van. ! valaki ilyen van aki olyan. !

és az idézetekről meg annyit hogyha más időjárás jelentő lehet meg minden percben kiírhatja hogy valaki valaki? akkor nekem ti ne ugassatok. ! na kuss legyen.! ide nem azért irok hogy ilyen választ kapjak. ! .. takaroggyatok ha nem tetszik valami. :* puszi

2012. okt. 27. 23:29
 4/21 anonim ***** válasza:
gratulálok a szüleidnek, szép, okos, kedves 12 éves lányt hoztak össze :)
2012. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mondd meg :)
2012. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

hát ilyen válaszok után igen már nem is gondolkodom. !

azért írok ide hogy értelmes választ kapjak és akkor itt besoroztok a hülye válaszokkal.. aminek semmi értelme.. ez van igen félek neki elmondani hogy mit érzek és akkor egyből ezt kell hogy a szaros idézeteimet ne irjam ki mert nem érdekel senkit?

azért kérek tanácsokat hogy elmondjátok mi lenne a helyes. ! ... ezt le is lehetett volna irni szépen hogy többet érnék vele hogyha a szemébe elmondanám a dolgokat.. nem ugy hogy hát b+... és akkor én is normális válasz irok!

2012. okt. 27. 23:33
 7/21 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak köszönöm ! végre egy értelmes válasz! :)
2012. okt. 27. 23:34
 8/21 anonim válasza:
Ne mondd el neki teljesen. Én ezt tettem és dobott a pasi, mert túl sok (k) volt neki az érzelmeim, mert nála nem volt ugyanez. Inkább csak szép lassan éreztesd vele, de ne vallj be egyből mindent.
2012. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
igen de az a baj hogy már próbáltam éreztetni veele tehát beszélgettünk és próbáltam tényleg utaltam rá ... de az a baj hogy ő ugy gondolja én már nem érdeklődön iránta..
2012. okt. 27. 23:39
 10/21 A kérdező kommentje:
ezért szeretném minnél előbb elmondani neki nehogy késő legyen!
2012. okt. 27. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!