Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg írjam neki amit érzek?

Figyelt kérdés

Van egy fú akivel régebben voltunk együtt.. kb. 5 hónapja..

De szakítottunk mert nem ment nekünk...

de már rájöttem hogy hiányzik nekem és vele szeretnék lenni...viszont ő találkozgat más lányokkal stb. de ahogy az egyik közösségi oldalon kiírtam idézeteket rámírt hogy mi van velem és hogy kinek szólnak az idézeteim..

mit tegyek? megírjam neki amit érzek? vagy tartogassam továbbra is magamba? :/


2012. okt. 27. 23:24
1 2 3
 11/21 Malats ***** válasza:
ohgod. Ennyire életképtelen vagy, hogy ezt nem tudod saját magad?
2012. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Ajj, ugyanez volt nálam. nekem is mondta, hogy miért nem vagyok kedves vele meg stb, aztán mikor vallottam sok volt. Jó, remélem ő egy normálisabb pasi. Akkor csak mondd neki, hogy azért szoktál rá gondolni gyakran, és néha hiányzik is. DE szerelmet ne vallj egyből.
2012. okt. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Malats, te koca :D 100%-osan átérzem a helyzetét, mármint azt, hogy nem meri bevallani neki.
2012. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

nem mondom hogy életképtelen vagyok...

én meg szeretném neki írni de nem voltam biztos magamban ezért írtam ide hogy a válaszok alapján vagy bíztatást kapjak.. vagy pedig rájöjjek hogy mégsem lenne jó ötlet. !

igen tény és való eléggé nem tudom mit tegyek ebben a helyzetben!

2012. okt. 27. 23:43
 15/21 A kérdező kommentje:

uhh szóval akkor annyit írjak bele hogy hiányzik nekem és sokat gondolok rá?! de semmit többet?


köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok ! :)

2012. okt. 27. 23:45
 16/21 Malats ***** válasza:
Elhiszem hogy elöfordul az ilyesmi, de ha már ezt nem fundálja ki magàtol, mi lesz késöbb. De csak azért is válaszolok mostmár: igen, mondjad meg neki. egyenes ut a legegyszerübb, vesziteni valod meg nincs!
2012. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Én csak azért írtam, hogy vigyázz a vallomással, mert én 1 hete jártam emiatt rosszul.

Ha nem veszi a lapot az utalással, akkor mondd meg neki, hogy benned még vannak érzelmek iránta, de akkor viszont vállald azt , amit kimondtál. Szóval, addig biztosra gondold át, hogy akarod-e őt, mert játszadozni se kellene.

2012. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

rendben van akkor megmondom neki hogy hiányzik nekem!

köszönöm a segítséget mindenkinek! :)

2012. okt. 27. 23:52
 19/21 A kérdező kommentje:
és igen, biztosra akarom őt!
2012. okt. 27. 23:53
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha összeomlana a facebook,szerintem egyesek a pszichiátrián

kötnének ki,folyamatos gyógyszeres kezeléssel,az elvonási tünetek miatt!

2012. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!